Делл Alienware M14x, M17x і M18x: нові ноутбуки

Грудень 6, 2012

Делл Alienware M14x, M17x і M18x: нові ноутбуки

Фірма Делл оновила лінійку ігрових ноутбуків Alienware, представивши три нових моделі: 14-дюймовий Делл Alienware M14x, 17-дюймовий Делл Alienware M17x і 18-дюймовий Делл Alienware M18x. На російському ринку ноутбуки з’являться на початку червня 2012 р.

Модель Делл Alienware M14x комплектується процесором Intel Intel core i5/i7, до 16 Gb оперативки і відеокартою NVIDIA GeForce GT 650M з 1 або 2 Гб відеопам’яті GDDR5. Ноутбук підтримує встановлення жорсткого диску об’ємом до 1 Тбайт, оснащується DVD-дисководом або комбінованими приводом Blu-ray і 8-секційної батареєю.

Модель Делл Alienware M17x застосовує процесори Intel Intel core i7 третього покоління, до 32 Gb оперативки і двома жорсткими дисками об’ємом до 1 Тбайт. До ноутбука пропонуються на вибір відеокарти АМД Радеон HD 7970M, NVIDIA GeForce 660M і NVIDIA GeForce 675M, всі з 2 Гб відеопам’яті GDDR5.

Флагманська модель Делл Alienware M18x комплектується процесором Intel Intel core i7 третього покоління, до 32 Gb оперативки і до трьох твердотільних дисків загальним обсягом до 1,5 Тбайт. Ноутбук підтримує графічні рішення потужністю до 200 Вт при оснащенні двома опціональними процесорами NVIDIA GeForce 675M в режимі NVIDIA SLI і 4 Гб відеопам’яті GDDR5. Крім цього, незабаром стане доступна конфігурація з двома АМД Радеон HD 7970M в режимі CrossFire.

Всі три новинки підтримують технології NVIDIA Оптімус і Intel Turbo Boost 2.0, обладнані инерфейсами HDMI 1.3, USB 3.0, Bluetooth 4.0 і, залежно від конфігурації, можуть бути укомплектовані звуковою системою Klipsch з савбуфером. Крім цього, ноутбуки Alienware обладнано технологією AlienAdrenaline, яка дозволяє створювати ярлики до ігор і програм, які містять додаткові команди. А в межах співпраці Делл з Electronic Arts військовий симулятор Battlefield 3 адаптований під мотор і систему управління світлом AlienFX. Нововведення дозволить налаштовувати освітлення і спецефекти.

“”Наші клієнти розраховують на найяскравіші враження, що тільки можливо отримати від гри. Через це ми взяли M14x, M17x і M18x і зробили їх ще краще, оснастивши ноутбуки всіма новітніми технологіями, які були затребувані, – заявив гендиректор Alienware Френк Эзор (Frank Azor). – Ми завжди прагнемо запропонувати новітні технології для отримання найбільш яскравих емоцій від відеоігор. Освіжена гама дасть все, чого вам не вистачало перш, а інші будуть вам заздрити

Для всех веб-мастеров выбор хостинга это очень важный шаг – так как от этого будет зависеть скорость работы их сайтов и надежность сохранности информации. Так вот читаю советы на сайте linestreets.ru – вы сможете выбрать надежный и стабильный хостинг без проблем!Зверніть увагу:

Добавить комментарий