Делл Force10 MXL 10/40GbE – свіжий комутатор

Грудень 14, 2012

Делл Force10 MXL 10/40GbE – свіжий комутатор

Фірма Делл поповнила портфель рішень Virtual Network Architecture новим апаратним та програмним забезпеченням, призначеним для ефективного управління ІТ-ресурсами і робочими навантаженнями організацій. А саме, був презентований 40-гігабітний Ethernet-комутатор Делл Force10 MXL 10/40GbE для шасі блейд-серверів Делл PowerEdge M1000e, виготовлений для підтримки робочих процесів в класичних, віртуальних, публічних і приватних хмарних середовищах.

Свіжий комутатор підтримує 1/10/40GbE Layer 2/Layer 3. Вбудована технологія стекування дозволяє об’єднувати connectors і створювати ефективні з точки витрат рішення “”на виріст””. Ethernet-стекирование дає шанс мати до шести комутуючих модулів в одному блоці або керувати кількома блоками як одним логічним пристроєм.

Свіжий комутатор створений з урахуванням сучасних тенденцій, включаючи модель руху трафіку East West -, дозволяючи при використанні Делл PowerEdge M1000e підвищити щільність передачі даних, отримати поліпшену масштабованість і скоротити час очікування. Технологія FlexIO забезпечує шанс підключення за допомогою портів 40GbE QSFP+, 10GbE SFP+ і 10GBase-T. До комутатора також можливо підключати IP-сховища (iSCSI/Data Center Bridging) за допомогою одного 10GbE-з’єднання.

Свіжий комутатор працює під управлінням ОС Force10 (FTOS), яка пропонує високу пропускну здатність, поліпшену продуктивність і масштабованість, керованість для зовнішніх і внутрішніх центрів обробки даних. У числі нових функцій системи – підтримка багатопотокової технології Layer 2 Virtual Link Trunking (VLT), яка покращує масштабованість і контроль комутаційного оточення Layer 2. Поліпшена технологія стекування Ethernet-комутаторів дозволяє спростити процес управління великими інсталяціями комутуючих систем.

Підтримка Data Center Bridging (DCB) дає шанс створювати цілісні Ethernet-структури для конвергентних систем зберігання даних (iSCSI, Fibre Channel). Крім цього, підтримується автоматизоване створення мереж LAN-для міграції віртуальних машин без зупинки їх роботи і пропонується широкий вибір гіпервізора.

Делл також представила свіжий продукт Делл Fabric Manager, виготовлений для налаштування, управління і моніторингу інсталяцій Делл Distributed Intel core в дата-центрах. Схемотехніка пропонує єдиний погляд системного рівня на впровадження будь-яких розмірів, що дозволяє істотно скоротити час на налаштування, а також спростити подальше управління та моніторинг.

Крім цього, Делл представила п’яту версію Open Manage Network Manager (OMNM), єдиної консолі для управління всіма мережевими функціями на існуючих і майбутніх мережевих платформах Делл, що використовуються в домашніх мережах організацій, мережах філій і центрів обробки даних. OMNM допомагає знизити сумарні витрати на володіння шляхом автоматизації функцій управління та покращення коефіцієнта доступності за рахунок діагностики, моніторингу мережі, можливість резервування і відновлення. Час установки скорочено з місяців і тижнів до годин, без потреби зміни будь-яких агентів.

У числі нових функцій OMNM 5.0 – спрощена встановлення та експлуатація комутаторів завдяки покращеному веб інтерфейсу; підтримка всієї гами мережевого обладнання Делл, включаючи контролери і бездротові точки доступу Делл Force10 і W-Series. Аналіз трафіку дозволяє знайти оптимальні конфігурації з точки зору продуктивності. Керування групами ресурсів дає шанс копіювати конфігурації з одного пристрою на інші.

Если Вы хотите узнать столицу Украины – замечательный город Киев поближе, то рекомендуем посетить специализированный сайт Мой Киев. Именно тут Вы найдете необходимую информацию об архитектуре, необычных местах, соборах и храмах.Зверніть увагу:

Добавить комментарий