Делл Fluid Data – нові рішення для зберігання даних

Грудень 12, 2012

Делл Fluid Data – нові рішення для зберігання даних

Фірма Делл представила нові рішення для зберігання даних на основі архітектури Fluid Data. Серед новинок – уніфікована платформа Делл EqualLogic і вдосконалена версія програмного забезпечення Делл EqualLogic, а також нові дискові масиви Делл PowerVault.

Делл EqualLogic FS7500 представляє із себе горизонтально масштабовану уніфіковану системою зберігання для середнього бізнесу. Вона застосовує кластерну файлову систему Делл Scalable File System з функціями, які досі були доступні тільки в старших моделях high-end, включаючи розширений функціонал кешування, балансування навантаження і багатопоточність для швидкої обробки запитів введення/виводу.

У Делл EqualLogic FS7500 немає обмежень на найбільший розмір файлової системи, а одна спільна папка з файлами (share) в ній може масштабуватись до 510 Тб фізичної ємності. Система забезпечує многоузловое (N-way) масштабування з автоматичним перемиканням при збоях і єдиним простором імен, а також горизонтальний масштаб CIFS і NFS. Серед інших можливостей – створення миттєвих знімків і резервне копіювання з використанням протоколу Network Data Management. Постачання Делл EqualLogic FS7500 почнуться в третьому кварталі 2011 р.

Нове ПО Делл EqualLogic 5.1 розширює можливості застосування мережевих технологій iSCSI завдяки підтримці Data Center Bridging (DCB) для поліпшення якості сервісу за рахунок безперервного і стабільного потік трафіку на фабриці конвергованій мережі SAN/LAN. Додаткові удосконалення підвищують продуктивність за рахунок автоматичної балансування навантаження і покращують інтеграцію в середу VMware. Розширена підтримка функції thin provisioning для VMware vSphere 4.1 скорочує витрати часу на відновлення і допомагає запобігти втраті даних.

Мікрокод Делл EqualLogic 5.1 буде доступний для завантаження з сайту підтримки EqualLogic в третьому кварталі 2011 р. Вартість програмного забезпечення EqualLogic включена у вартість масиву. Замовники, у яких є діючий контракт на підтримку Делл ProSupport, можуть завантажити оновлення програмного забезпечення без оплати додаткових ліцензій.

Хотите отправиться в путешествие, но не можете выбрать куда? Посетите сайт крупнейшего туристического оператора. Здесь можно ознакомится подробно с курортами bad reichenhall, а также проконсультироваться у специалистов и заказать тур.Зверніть увагу:

Добавить комментарий