Делл Inspiron 14z – ультратонкий ноутбук

Грудень 19, 2012

Делл Inspiron 14z – ультратонкий ноутбук

Фірма Делл представила на виставці IFA 2011 свіжий ультратонкий ноутбук Делл Inspiron 14z. На російському ринку модель з’явиться у вересні за орієнтовною роздрібною ціною від 19 999 грн..

Свіжий ноутбук оснащується процесорами Intel Intel core 2-го покоління з інтегрованою графікою, до 8 Gb оперативки і жорстким диском об’ємом до 750 Гб. У конфігурацію також входять привід DVD-RW, кардрідер, HD веб-камера і звукова система SRS Premium Sound. У числі інтерфейсів – WiFi, Bluetooth 3.0 і USB 3.0. C 6-елементної батареєю Делл Inspiron 14z здатний працювати понад 9 годин в автономному режимі.

"Свіжий Inspiron 14z – це один із самих потужних ультратонких ноутбуків Inspiron серед усіх, які ми коли-небудь пропонували, – говорить Ангус Хигарти (Aongus Hegarty), віце-президент і генеральний менеджер підрозділу Делл Consumer, Small and Medium Business в регіоні EMEA. – Сьогодні для мобільних рішень (‘on-the-go’) характерні такі якості як портативність і потужність, через це ви завжди можете залишатися на зв’язку і продуктивно працювати, де б ви не були&#34Зверніть увагу:

Добавить комментарий