Делл Inspiron Ван 2320 – сенсорний моноблок

Грудень 14, 2012

Делл Inspiron Ван 2320 – сенсорний моноблок

Фірма Делл представила на російському ринку свіжий моноблок Делл Inspiron Ван 2320 з 23-дюймовим сенсорним WLED-екраном. Модель з’явиться в продажу з листопада і буде коштувати від 34 тис. руб. в залежності від конфігурації.

До моноблоку пропонуються процесори Intel Intel core i3 і Інтел Intel core i5 2-го покоління, а також дискретна графічна карта NVIDIA GeForce GT 525M з 1 Гб відеопам’яті. Модель комплектується 4 або 6 Гб і жорстким диском об’ємом 1 Тбайт. У конфігурацію також входять модуль WiFi, HD веб камера, кардрідер 8-в-1 і привід DVD-RW або Blu-ray Combo. Опціонально Делл Inspiron Ван 2320 можливо обладнати ТБ-тюнером з пультом ДУ. У комплект входить бездротова клавіатура і миша.

"Сьогодні сім’ям потрібний універсальний ПК для будь-яких застосувань (розваг, навчання, організації домашнього господарства), який повинен мати привабливий дизайн, – коментує Ангус Хегарті (Aongus Hegarty), віце-президент і генеральний менеджер відділення Делл Consumer, Small and Medium Business в регіоні EMEA. – Inspiron 2320 – це кращий моноблок all-in-one для всієї родини, який дозволяє весь час бути на зв’язку, вирішувати завдання і застосовувати його як центр розваг".

Владельцы сайтов прекрасно знают, что заниматься внешней и внутренней оптимизацией сайта необходимо непрерывно, чтобы повышать рейтинг самого сайта и привлекать новых посетителей. внешняя оптимизация – работа достаточно трудоемкая, но не столь сложная. Главное найти правильный путь!Зверніть увагу:

Добавить комментарий