День народження iPod

Жовтень 25, 2011

День народження iPod

На днях компанія Apple відмічала день народження девайсу який можна сміло сказати перевернув світ музичних пристроїв, думаю всі догадались що мова іде про – iPod. Цьому чудовому пристрою виповнилося – 10 років! Айпод став дійсно культовим девайсом для всі людей які люблють насолоджуватись якісним і чистим звуком де б вони не були.


До презентації iPod існували портативні (і навіть більш компактні) пристрої для відтворення музики, але саме iPod доля підготувала роль продукту, який змінив сприйняття даного сегмента.Та й сама історія компанії з Купертіно нерозривно пов’язана з фірмовим музичним програвачем і його модіфікаціямі. Достатньо згадати хоча б культовий iPod classic, який і донині є одним із найбільш ємних пристроїв подібного роду і здатний відтворювати не лише музику, але й відео.
Або медіаплеєр iPod touch з сенсорним екраном і можливістю доступу у інтернет через Wi-Fi з’єднання. Не можна не відзначити і онлайн-магазин iTunes Store, що відкриває доступ до мільйонів музичних композицій.

Для компаний робота в которых ведется в основном с помощью компьютера, очень важно профессиональное и регулярное обслуживание компьютеров киев, это предотвратит потерю важных данных и сбой в работе.



Зверніть увагу:

Добавить комментарий