Деякі поради по грі Zombies Neighbors

Березень 20, 2013

Деякі поради по грі Zombies Neighbors

Управління трьома кнопками: Натисніть, щоб стріляти зі зброї. Утримуючи А, натискай, щоб вибирати тип зброї. Якщо збираєшся скористатися предметом, натисни С. Щоб вибрати предмет, утримуючи А, натискай С. Щоб зробити паузу, натискай START.
Управління шістьма кнопками: Натискай А щоб стріляти зі зброї. Натискай X, щоб вибирати тип зброї. Натискай, щоб скористатися предметом. Натискай Y, щоб вибирати предмет. Натискай START, щоб зробити паузу.
Зброя: Водяний пістолет гарний проти зомбі. Ручні гранати, замасковані під бляшанки з лимонадом, – ідеальна зброя проти Пупсів. Базука може пробивати двері, стіни з тріщинами і паркани, найбільш важливе зброю, особливо на останніх рівнях. Вогнегасник заморожує чудовиськ. Чим довше поливаєш чудовисько, тим довше вона перебуває в замороженому стані. Він і ще Крижинки – от і все зброю проти Студенистых Плям. Антитрав знищує бур’яни і чудовиськ. Один з найкращих видів зброї в грі. Стародавній артефакт – створює вогненний вихор навколо тебе і знищує будь-яких чудовиськ. Особливо гарний для боротьби з Перевертнями і Гігантськими Павуками – босами на 36 48 рівнях. Столове срібло – допомагає проти Перевертнів. Тарілки – дуже слабке зброю. Користуйся ними, якщо під рукою немає нічого. Марсіанський бульбашковий пістолет-обволікає чудовисько міхуром. Особливо гарний проти Мурах. Томати саме марне зброю в грі. Може застосовуватися тільки проти Марсіан, щоправда, з тим же успіхом, що Крижаний Пістолет. Крижинки – зброя ближнього дії, що знищує Студенистые Плями. Футбольний м’яч – кидай його футболістам, щоб вони не заважали тобі рухатися далі.
Предмети: Ключі і Ключі-Кістки – звичайні Ключі відкривають всі двері крім тих, що з черепом. Ключі-Кістки тільки відкривають двері з черепом. Зверо-зілля (червоне) – перетворює тебе в непереможного звіра пурпурного кольору, який може проламувати двері та стіни. Але цей звір не може плавати. Зілля Примари (блакитне) – перетворює тебе в непереможне Привид. Ти не можеш відкривати двері, але зате запросто пройдеш по воді. Випадкове зілля (?) – дія його абсолютно випадкове. Воно може відновити своє здоров’я, надати тобі прискорення, заподіяти шкоду, перетворити тебе в Зомбі або Пурпурного Звіра. Чоботи-ті бігуни – прискорюють біг. Приманки – надувні клоуни, відволікаючі тебе від чудовиськ. Дуже корисні проти Маніяків з Ланцюговими Пилами. Ящик Пандори – вивергає енергетичні вибухи, які знищують всіх чудовиськ на екрані. Зберігай для босів. Пакет першої допомоги – повністю відновлює шкалу твого здоров’я. Таємничий предмет – коробка з зображенням знаку питання. Візьми її. Вона тобі знадобиться, коли ти будеш на надсекретному преміальному рівні.
Додаткова життя: цінна річ, тому що отримати її в цій грі дуже нелегко. Не спускай очей зі шкали здоров’я і користуйся Пакетом Першої Допомоги, коли у тебе залишається життя на 1-2 позначки.

Для того что бы ваш телефон или планшет были отлично прокачаны играми и программами лучше всего зайти на портал Приложения для Андроид – и скачать все что вам нравиться быстро и без лишних хлопот!Зверніть увагу:

Добавить комментарий