DJ з Palm’ом в руці?

Грудень 10, 2012

DJ з Palm’ом в руці?

До сьогоднішнього дня, мікшування музики як WAV, так і MP3-форматів, або якихось інших, було привілеєм виключно великих комп’ютерів, будь то десктопний комп’ютер, ноутбук або спеціалізована робоча станція.

З розробкою все більшої кількості мобільних пристроїв і їх швидкого поширення серед користувачів, ставало все більше ніж зрозуміло, що зовсім недовго залишилося до розробки аудіо програм спеціально для них.

Детство неразрывно связано с мультфильмами. Такими добрыми детскими сказками, в которые порой верят и взрослые. Предлагаем новинки мультфильмы. Будьте всегда в курсе последних мультфильмов, ведь и взрослые, и дети очень любят добрые истории.

Palm Операційна система стала першою мобільно-комп’ютерної середовищем, що отримала звукове додаток, розроблене спеціально для неї. Фірма miniMusic випустила MixPad MIDI Player для Palm Операційна система. Досить простий додаток для ще більшого розширення можливостей мобільних пристроїв.

Попередні спроби роботи в цьому напрямку робилися деякими виробниками телефонів і не дуже вдалими розробниками “”DJ-додатків””. Такі програми ще можливо зустріти на деяких мобільних телефонах. Але MixPad є першою серйозною спробою подібний інструмент і може сильно коливаються ринок.

Не варто думати, що MixPad може зрівнятися з такими гігантами як SoundForge або Audition, це набагато більш ніж просте додаток, що дозволяє користувачеві не лише програвати MIDI файли, але і дає деяку шанс їх змінювати.

В основному програма дозволяє зменшити звук якоїсь частини мелодії та працювати зі звуком окремих інструментів даної композиції. Перші покупці можуть отримати знижку в $10 і заплатити за програму всього $19.95 замість покладених $29.95. Можливо також придбати весь пакет програмного забезпечення, що включає NotePad, BeatPad, AxisPad, SoundPad і MixPad за $89.95Зверніть увагу:

Добавить комментарий