Домашня побутова метеостанція

Вересень 21, 2012

У багатьох в дитинстві був «Набір юного синоптика», в якому була велика кількість різноманітних метеорологічних приладів і книга-інструкція для роботи з ними. За допомогою такого нехитрого набору можна було зробити просту метеорологічну станцію. Це аналоговий тип станцій. Зараз, незважаючи на те, що дитинство минуло, це захоплення зберігається у деяких людей. І його можна перевести вже на зовсім інший рівень – купити собі домашню побутову метеостанцію. Зараз ринок метеорологічних приладів сповнений домашніми метеостанціями. Їх вартість серйозно впала, оскільки популярність домашнього прогнозування погоди зростає з кожним роком.

Цим скористалися багато – люди, чиє здоров'я і самопочуття залежать від погоди за вікном, любителі пікніків і подорожей, ділові люди, часто виїжджають у відрядження, садівники і городники. Словом, перечитати всіх, кому необхідний точний прогнози погоди, складно. Спостереження і прогнозування погоди потрібно майже в кожному будинку.

Перевага домашніх метеостанцій – в точності прогнозу, оскільки аналіз і розрахунки йдуть конкретно для невеликої території, на відміну від великих метеорологічних центрів, чиї прогнози ми чуємо по телевізору або дивимося в Інтернеті.Зверніть увагу:

Добавить комментарий