Статистика по доменам

Вересень 8, 2011

Статистика по доменам

Як показує статистика на даний момент у всіх доменних зонах мережі інтернет налічується понад 216 млн. доменних імен.
Компанією Verisign підтримуються домени так званого першого рівня -. Net,. Com, а також деякі інші і 2 з 13 кореневих DNS – серверів, що містять інформацію про ці домени.
Загалом за час, який минув з початку 2012 року,число зареєстрованих доменів підросло на 8,6%, тобто склало майже 17 мільйонів. Хоча зовсім не всі з цих зареєстрованих імен, звичайно ж, використовуються за призначенням і обслуговують інтернет-сайти.
Однак Verisign відзначає, що майже 88% імен з доменних зон. Com і. Net приходять на сайти в активному стані. Але,в цю кількість включені і проекти на реконструкції, і ті домени, що припарковані до лінк-ферм.
Зараз загальна база доменів. Com і. Net перевалила за 110 млн. імен, що складає приблизно половину загального обсягу доменів. За рік 2 цих зони підросли в цілому десь на 8,2 млн. нових імен.Загальний же показник продлеванія реєстрацій доменів склав більше 73%, або, простіше кажучи, з 100 зареєстрованих доменів понад 73 продовжуються на наступний рік і далі.
За даними першого півріччя 2012 року, найбільша кількість знову зареєстрованих імен зазначено в національних доменах Австралії, Бразилії та Іспанії.Однак безсумнівним лідером залишається як і раніше Німеччина з її зоною. De, за нею слідує Великобританія з зоною. Uk, потім Китай -. Cn, слідом – Євросоюз із зоною. Eu і, нарешті, Росія з зоною. Ru.
Крім того, в даному звіті сказано, що навантаження на існуючу доменну систему за минулий період цього року склала близько 58 млрд.запитів з приводу дозволу доменів по всіх країнах світу.

Вам нужен хороший мастер по визажу в Одессе ? Зайдите на данный сайт, Вы получите полную информацию по визажу и сможете просмотреть портфолио выполненых мастером работ.Зверніть увагу:

Добавить комментарий