Дивовижний стіл від Microsoft та Samsung

Листопад 3, 2011

Дивовижний стіл від Microsoft та Samsung

Вперше цей чудо – стіл було представлено на виставці у далекому 2007 році, відвідувачі виставки були вражені – в стільниці товщина якої складала всього навсьго 10 см було реалізовані іноваційні технологічні можливості. Даний пристрій розроблявся компанією Microsoft не для масового поширення, стіл Surface створений для використання в готелях, центрах розваг ну і звичайно в фірмових магазинах компанії розробника.Згодом ажіотаж навколо Surface втих, втихли і чутки про небувалі можливості дививижного стола, але нещодавно компанія Microsoft знову нагадала про свою розробку!
На виставці CES 2011 було продемонстровано нову версію стола-комп’ютера Surface 2.0 розробленого у співтоваристві з компанією Samsung. Дивовижний стіл від американського і південнокорейського виробників на відміну від попередньої моделі оснащений інфрачервоною технологію PixelSense, яка дозволяє розпізнавати до 50 одночасних дотиків до екрана.

Діагональ сенсорного дисплея складає 40 дюймів, екран має підтримку функції Full HD (1080p) і покритий шаром надзвичайно міцного скла який по складу нагадує шкло використане в виробництві смартфонів iPhone 4.
Щодо змін на програмному рівні то тут було покращено інтерфейс користувачів, додані нові яскраві ефекти і було спрошено процес процес віддаленого адміністрування і збільшено кількість налаштувань для персоналізіції пристрою.

Давайте розглянемо «начинку» даного стола – в основі пристрої стоїть двохядерний процесор AMD Athlon II X2 з частотою 2,9 ГГц і відеокарткою AMD Radeon HD 6700M з підтримкою DirectX 11 і об’ємом пам’яті у 1 гб, оперативна пам’ять DDR3 у розмірі 4гб, хард диск ємністю 320 гб.
Пристрій керується за допомогою операційної системи бітної Windows 7 Professional.

ПО завіренню розробників у продаж ці дивовижні столи надійдуть у січні 2012 року, їх вартість становитиме приблизно 7600 доларів.
Розробники даного девайсу відмічають що у ролі клієнтів вони бачать медичні та освітні заклади, де Surface 2.0 буде легко прижитись завдяки великій функціональності і дружньому інтерфейсу користувачів. Також пристрій можна буде використовувати для демонстрації фото та відеоматеріалів вироблених продуктів та товарів. Пристроєм також цікавляться ресторани та довідкові служби вокзалів та аеропортів, за допомогою великого екрану і функції керування дотиком ім буде легко надати інформаційну та довідкову допомогу відвідувачам

Компанія Microsoft залучає сторонніх розробників для створення програм для Surface 2.0. На сайті компанії представлено список вже написаних програм. В списку можна побачити софт з мультимедійною спрямованістю (Photos, Paint’Touch), а також навчальні програми (The Wonder of Light: Touch and Learn), цікаві ігри (Galactic Alliance) або програми спрямовані на полегшення вибору товару для покупця (Digital Folio).Зверніть увагу:

Добавить комментарий