Програми для спілкування в реальному часі

Грудень 2, 2013

Програми для спілкування в реальному часі

Програми для спілкування в реальному часі

У сучасному столітті комп’ютерних технологій телефонне спілкування звелося на «ні» , особливо , якщо це стосується міжнародних дзвінків. У цьому випадку набагато простіше і дешевше поспілкуватися через інтернет і при цьому бачити свого співрозмовника. З сучасними мессенджерами зробити це досить просто. З їх допомогою можна передавати повідомлення, звукові і відео сигнали, а також спілкуватися в реальному часі. Крім цього, деякі комп’ютерні програми дозволяють проводити відеоконференції та групові текстові чати.

мобільний Агент

Це програма являє собою особливу версію програми Mail.Ru. за її допомогою можна спілкуватися в реальному часі, незалежно від місцезнаходження. Мобільний Агент підтримує такі можливості – текстові повідомлення, точки і маршрути на карті, мікроблоги.

З Мобільним Агентом ви зможете істотно економити. Програма повністю безкоштовна. За допомогою даної програми можна відправляти безкоштовні повідомлення на будь-які номери, а також зробити копію контактів з телефонної книги на випадок втрати або поломки телефону.

ICQ

ICQ сьогодні одна з найбільш потрібних програм, призначена для обміну повідомленнями в реальному часі. Крім того, з її допомогою можна пересилати різні файли, грати в онлайн -ігри. Велика кількість користувачів вибирає саме цю програму для швидкого спілкування .

QIP Infium

Це програма безкоштовна , призначена для обміну текстовими повідомленнями. У ній можна об’єднувати контакти однієї людини в один метаконтакт, дзвонити на мобільний телефон в будь-яку точку Землі. Також у ній ви повністю захищені від флуду і спаму від тих, кого немає у списку контактів.

People Chat

Дана програма призначена для листування з друзями, знайомств в чаті і не тільки. Якщо ви відправили повідомлення співрозмовнику, який оффлайн, воно йому прийде відразу ж, як включиться ПК. People Chat пропонує дуже зручну переписку, величезний вибір аватарів , надає інформацію про кожного користувача, а також анти- спам.

Skype

Skype – це одна з найпопулярніших і потрібних програм для безкоштовних дзвінків з комп’ютера і проведення відеоконференцій.

У цій програмі можна обмінюватися повідомленнями, проводити конференції за участю до 100 чоловік. Якість голосового зв’язку тут дуже висока.

Якщо ви хочете проводити відеоконференції і дзвінки, вам необхідно купити веб камеру високої якості. До її вибору необхідно підійти дуже відповідально, звертати увагу на багато параметри та характеристики, щоб залишитися задоволеним якістю.

Це далеко не всі програми, які дозволяють спілкуватися в реальному часі. Ми надали вам одні з кращих і потрібних, які ви можете з впевненістю скачувати собі на комп’ютер.Зверніть увагу:

Добавить комментарий