Джайпур і його околиці

Лютий 22, 2013

Джайпур і його околиці

Джайпур в Раджастхане знаходиться на східній околиці пустелі Тар – напів посушливій місцевості, яку з південного заходу на північний схід перетинають гори Араваллі. На вершинах пагорбів тут зосереджена велика кількість фортів, а її долини і рівнини прикрашають палаци і павільйони, сади задоволень і храми. Колись тут правили джпутскіе князі, і в чудовій архітектурі цього регіону, і в глибоко вкоріненою традиційній культурі зберігається пам'ять про феодальному минулому.

Стародавні раджпутскіе пологи вели запеклі міжусобні війни, але після піднесення Делійський султанів об'єдналися, і під час правління могольського імператора Акбара військові та матримоніальні союзи принесли їм мир. В результаті взаємопроникнення культур тут були створені видатні твори мистецтва і архітектури. Англійці проводили в цьому регіоні політику умиротворення, пропонуючи місцевим володарям (раджам) військову підтримку в обмін на їх лояльність. Після здобуття Індією незалежності правління місцевих князів закінчилося, і їх володіння увійшли до складу сучасного штату Раджастхан з адміністративною столицею Джайпур.

Але й сьогодні в Раджастхане живі традиції феодалізму: кодекс відданості государеві, безмірна гордість за своє минуле. Це, мабуть, і сприяє збереженню дивовижної культури даного регіону, яка явлена нам у вигляді романтичних фортів і палаців середньовічної епохи.

Подорож по Джайпуру і його околицях Ця територія з багатим історичним минулим групується навколо старовинної столиці Амбера і більш «нового» Джайпуру – його палаців, обсерваторії, храмів та базарів, а також вражаючих глядача сучасних будівель. На північ від Джайпуру знаходиться цікавий палац Самоді і регіон Шекхавати, а на північному сході тягнуться лісисті пагорби Араваллі, в яких розташовано колишнє князівство Алвар і національний парк Саріска.

На північний захід від Джайпуру, минувши Санганер і Баграм, де розвинене виробництво текстилю, ви опинитеся в релігійних святинях Аджмер і Пушкарьов. На південному сході від Джайпуру знаходиться центр паломництва Чаксу і середньовічне царство Тонко, неподалік від якого розташований Рантхамбхорскій національний парк, де водяться тигри. Над заповідником на вершині скелі височіє середньовічний форт. Придорожня чайна Найбільша скотарські ярмарок в Пушкарьов як дістатися Джайпурскій аеропорт в Санганере і два надшвидкісних залізничних експреса, «Рожеве місто» і «Шатабді», пов'язують місто з Делі.

Шикарні туристичні автобуси з кондиціонерами ходять з Делі в Джайпур, Іншу частину регіону краще об'їжджати на машині. Туристи, охочі насолодитися подорожжю по пустелі з королівським комфортом, можуть зробити поїздку на розкішному поїзді під назвою «Палац на колесах».

Священний водойму в Галт Озеро Сагар перед фортом Амбер Тканина з набивним малюнком сушиться на сонці.

Любителям активного отдыха понравится предлагаемая нашим магазином продукция. Именно здесь Вы найдете “Sitka Gear” камуфляж для охоты от мирового производителя по доступной цене. Также у нас можно найти широчайший выбор товаров для организации полноценной охоты в любых условиях.Зверніть увагу:

Добавить комментарий