Електронна книга з гнучким екраном

Листопад 4, 2011

Електронна книга з гнучким екраном

Нещодавно розробник гнучкої читалки для електронних книг компанія Wexler повідомила про те що продаж даного девайсу переноситься на початок грудня 2011 року. Особливість даної моделі є її екран зроблений з гнучкого матеріалу, завдяки цьому користувачі електронної книги можуть без проблем носити її в задньому кармані, причому новинка щей ударостійка – і падіння на підлогу не буде для неї останньою дією .
BOOK Flex ONE оснащена гнучкий екраном діагональ у 6 дюймів, і пам’яті у 8гб – такий об’єм пам’яті по підрахункам розробників має надати можливість зберігати більш ніж 400 тис електронних книг. Ну а якщо цього буде замало то користувач може збільшити пам’ять за допомогою карточки MicroSD.

Електронна книга підтримує майже всі сучасні формати книг TXT / PDF / DOC / CHM / HTM / HTML / EPUB / FB2 , і зображень серед яких JPG / JPEG / BMP / GIF / PNG, також покупці книги можуть прослуховувати улюблені аудіофайли у форматі MP3, додатково у девайс строєне ФМ радіо.
Батарея у моделі BOOK Flex ONE доволі ємнісна і при частому користуванні витримує до двох тижнів автономної роботи
Для більш комфортного читання в Wexler.BOOK Flex ONE реалізована функція зміни стандартних налаштувань. За своїм смаком можна: змінити розмір шрифту, розгорнути сторінку горизонтально, прослухати музику у фоновому режимі під час читання.Завантаження улюбленої літератури, аудіо файлів та зображень користувач може здійснювати за допомогою персонального комп’ютера через вбудований порт microUSB, а прослухати аудіокниги, музику і FM-радіо за допомогою зручних навушників.

Предлагаем вам посмотреть каталог в котором представлены самые интересные сайты интернета, для удобства просмотра сайты разделены по категориям, также есть выборка по лучшим сайтам и возможность добавить свой ресурс в этот проектЗверніть увагу:

Добавить комментарий