Еппл iTV – чи буде воно існувати?

Жовтень 10, 2012

Еппл iTV – чи буде воно існувати?

Пару днів тому блоки новин комп’ютерних сайтів були заповнені повідомленнями, що підтверджують намір компанії Еппл випустити телевізор під власним брендом. Джерелом новин стали висловлювання генерального директора компанії Foxconn Technology Террі Гоу (Terry Gou) і інформація про можливості придбання американською компанією німецького виробника телевізорів еліт-класу Loewe AG. Сьогодні ж інформаційні ресурси рясніють заголовками про спростування цієї інформації.

Для компанії Loewe AG така інформаційна популярність відіграла позитивну роль. Останнім часом німецький виробник несе значні збитки, а плітки про його можливе поглинання компанією з Купертіно призвело до зростання акцій компанії всього за один день на 30%. Втім, представники Loewe AG від аналогічних чуток відразу відхрестилися, заявивши, що ніяких переговорів з Еппл вони не ведуть.

Складніше йдуть справи з інформацією, що претендує на роль сенсації, від голови Foxconn Террі Гоу. Важко уявити, що глава близького виробничого партнера Еппл, знаючи про те, як в американській компанії охороняють секрети і відносяться до витоку інформації, міг дозволити собі такі висловлювання. Foxconn Technology поспішила опублікувати заяву, що Террі Гоу не згадував про початок виробництва телевізорів Еппл, а інформація, що з’явилася в ЗМІ, є недостовірною і що фірма ні за яких обставин не розкриває планів своїх клієнтів. Спростування вказується, що Террі Гоу насправді говорив про те, що його фірма завжди готова задовольнити замовлення Еппл в межах існуючих виробничих можливостей.

Многие бизнесмены на сегодняшний день поняли какую мощную поддержку для их бизнеса дает хороший веб-сайт. И по этому создание интернет магазина Днепропетровск – это одно из наилучших решений для того что бы обойти на несколько шагов вперед своих главных конкурентов, и выйти на торговлю по всей Украине. Выбирая компанию www.goldseo.com.ua – в качестве исполнителя работы над созданием сайта вы можете быть уверены в его качестве и быстроте проделанной работы!Зверніть увагу:

Добавить комментарий