Еппл виплатить $22.5 млн. за подряпини на iPod nano!

Жовтень 8, 2012

Еппл виплатить $22.5 млн. за подряпини на iPod nano!

Еппл погодилася відшкодувати збиток за колективним позовом споживачів перших серій iPod Nano, поверхня яких дуже швидко зношувалися так, що з’являлися численні подряпини. Фірма Еппл звинувачується в тому, що вони нібито знали про те, що поверхня iPod Nano схильна до надмірного зносу, але приховувала цю інформацію.

Слухання, яке проходило у Вищому суді Каліфорнії (Лос-Анджелес) почалося ще у вересні 2005 р., коли покупці iPod Nano почали висловлювати невдоволення до зайвої сприйнятливості iPod Nano до подряпин, що призводило навіть до тріщин ЖК-дисплеїв. Еппл визнали наявність тріщин, але, посилаючись на дрібних постачальників, вказали, що можливо дефектними виявилися всього лише 1% від загального числа iPod Nano.

Власники iPod Nano стверджували, що надмірний знос робить дисплей нечитабельним, а один з власників iPod Nano Джейсон Томчак (Jason Tomczak) заявив, що навіть протирання iPod Nano паперовим рушником залишила значні подряпини. Нагадаємо, що iPod Nano був презентований у вересні 2005 р, 2 Гб-моделі продавалися по $199, а 4 Gb по $249. Власникам, які купили iPod Nano першого покоління (без захисного чохла) буде виплачено $25, тим же, хто купив iPod nano після того, як в комплект почали включати захисних чохол, виплатять по $15.

Також Еппл оплатить гонорар адвоката позивачів у розмірі $4,5 млн. і судові витрати в розмірі до $200 тис. На сайті суду розміщена форма, де клієнти зможуть перевірити серійні номери своїх iPod Nano, щоб переконатися, що вони мають право на компенсацію. Претензії приймаються до 19 липня 2009 р. На компенсацію можуть розраховувати лише власники першого покоління iPod Nano. Покупці пізніх версій iPod Nano і інших версій iPod компенсацію не отримають.

Такая нужная для каждого сайта услуга как хостинг должна оказываться только крупными компаниями которые могут обеспечить надежную работу ваших сайтов и предоставить хорошие тарифы для размещения. Например компания nic.ua – это лидер среди регистраторов доменных имен и компаний по предоставлению хостинга, заказывая тут эти услуги вы можете быть уверены в том что ваш сайт будет в надежных руках!Зверніть увагу:

Добавить комментарий