Епсон представила ультракороткофокусные проектори

Грудень 6, 2012

Епсон представила ультракороткофокусные проектори

Фірма Епсон представила нове покоління ультракороткофокусных проекторів. Лінійку поповнили шість нових версій, 2 з яких – інтерактивні. Всі новинки вже з’явилися у продажу.

Нові ультракороткофокусные моделі – Епсон EB-485W, Епсон EB-475W, Епсон EB-480 і Епсон EB-470 – можуть створювати зображення великого розміру з дуже малого відстані, тим самим дозволяючи мінімізувати ймовірність появи тіні на екрані. Кріплення і необхідні інструменти для установки проекторів поставляються в комплекті.

Функція горизонтальної корекції трапецеїдальних спотворень дає шанс простого і швидкого вирівнювання картинки. Шанс USB-підключення, а також вбудований 16-ваттний динамік дозволяють застосовувати один провід для проектування зображення, звуку та управління пристроєм.

Ультракороткофокусные інтерактивні проектори Епсон EB-485Wi і Епсон EB-475Wi підтримують 2 інтерактивних маркера, що дозволяє вчителя та учня одночасно писати на екрані. Нова “”плаває”” функція маркерів точно розпізнає розташування вказівника навіть без контакту з проектованої поверхнею.

Крім цього, інтерактивні проектори здатні функціонувати без ПК і мають функцію “”instant annotation””. Вчитель може перетворити будь-яку плоску поверхню в інтерактивну без підключення до ПК і робити нотатки поверх відео або фото, підключивши проектор до будь-якого джерела сигналу.

“”Проектори Епсон – відмінний інструментарій для сучасної школи, яка шукає нові ефективні можливості навчання. Завдяки оригінальній технології Епсон 3LCD вчителі та учні отримують яскраве, природне і висококонтрастні зображення навіть при денному освітленні. А наявність інтерфейсу HDMI дозволяє демонструвати навчальний матеріал в максимально високій якості. Фірма Епсон пропонує шість різних версій для будь-якого бюджету. Збільшені ресурси лампи і фільтра дозволять проекторам тривалий час працювати без заміни цих деталей, що істотно знижує собівартість володіння проекторами””, – коментує Е. Джаксимов, старший продакт-менеджер по проекційному обладнанню та бізнес-техніці московського представництва компанії Епсон.

Тепло в доме должно обеспечиваться не только качественными радиаторами, но и красивыми. Да, Вы не ослышались. Радиаторы теперь также несут эстетическую функцию в интерьере. Подробнее ознакомиться с предлагаемым выбором можно на сайте Радиаторы для дизайна. Вы будете удивлены не только смелой дизайнерской мыслью, но и ценами.Зверніть увагу:

Добавить комментарий