Епсон Стилус Photo PX660 – МФУ для фотодруку

Грудень 10, 2012

Епсон Стилус Photo PX660 – МФУ для фотодруку

Фірма Епсон представила новий багатофункціональний пристрій Епсон Стилус Photo PX660. Новинка поєднує в собі функції сканера, копіра і принтера з можливістю друку високоякісних фотографій. Знімок 10х15 друкується всього за 12 секунд.

Для зручності управління в Епсон Стилус Photo PX660 вбудовані ЖК екран і панель управління з тачпадом. МФУ дозволяє друкувати безпосередньо з карт пам’яті, USB-носіїв і камер, які підтримують функцію PictBridge. Підтримується також друк на поверхні CD/DVD-дисків.

Новинка працює на основі чорнила Епсон Claria, спеціально спроектованих для фотодруку. Термін зберігання знімків, зроблених з їх допомогою, досягає 200 років. Роздільні картриджі дозволяють змінювати лише той колір чорнила, який закінчився. Крім цього, є шанс купувати картриджі різного розміру – виходячи з індивідуальних обсягів і частоти друку. А спеціальні економічні упаковки фотопаперу і картриджів допоможуть заощадити до 50% витрат.

“”Зараз, завдяки Епсон Стилус Photo, PX660 фотолюбителі дійсно можуть пишатися своїми відбитками. Нове МФУ ідеально друкує яскраві фотографії з дуже високою роздільною здатністю, а функції сканування та копіювання роблять його відмінним універсальним пристроєм для всієї родини””, – коментує Марія Хлюстова, менеджер по струминним пристроїв московського представництва компанії Епсон

Любите спорт, а именно являетесь поклонником футбола? Предлагаем поставить свои прогнозы на футбол и пополнить семейный бюджет при предсказанном исходе не одной тысячей рублей. Азарт имеет место в нашей жизни!Зверніть увагу:

Добавить комментарий