Епсон Стилус Про 4900 для професійної фотодруку

Грудень 3, 2012

Епсон Стилус Про 4900 для професійної фотодруку

Фірма Епсон представила 17-дюймовий широкоформатний принтер Епсон Стилус Про 4900 для друку професійних фотографій і художніх зображень. Новинка призначена для офісів креативних агентств і фотостудій.

Епсон Стилус Про 4900 забезпечує узгодженість кольорів і точну передачу кольору, оскільки здатний відтворити 98% всієї гами кольорів PANTONE. Кольори на відбитку ідентичні оригінального зображення навіть при друку на носіях різного типу. Додатковий спектрофотометр SpectroProofer забезпечує точність передачі кольорів на різних матеріалах і автоматично вимірює кольорові таблиці при створенні профілів ICC.

У новому принтері використовується друкуюча головка Advanced-TFP і 11-кольорове чорнило Епсон UltraChrome HDR в картриджах великої ємності – 200 мл. Пристрій автоматично перемикається між чорним чорнилом для матової і глянсовою паперу, при цьому обидва типи чорного чорнила встановлюються в принтері одночасно для виключення зупинки при друку тиражу.

Швидкість друку складає 46 м2/год при мінімальних вимогах до техобслуговування. Фронтальний лоток великої ємності спрощує завантаження паперу, а автоматична зміна носія дозволяє не витрачати час при перемиканні між подачею листовий і рулонного паперу. Доступний вибір трактів подачі паперу – передній лоток, ручна подача картону зверху і спереду або рулон. Друкувати можливо на носіях товщиною до 1,5 мм.

До того ж, Епсон Стилус Про 4900 відповідає стандарту ENERGY STAR. У принтері реалізовані енергозберігаючі функції, які дозволяють скоротити витрати, знизити навантаження на екологію і зменшити споживання енергії.

Принтер Епсон Стилус Про 4900 надає професійним фотографам виняткову гнучкість: він створює відбитки з якістю вище, ніж у фотолабораторіях, і друкує на великому наборі матеріалів товщиною до 1,5 mm, включаючи щільну фотопапір і матовий картон для презентацій, полотно і художню папір. Навіть коли мова йде про подачу матеріалу – ви можете вибрати найбільш зручний для вас варіант: місткий передній лоток, ручне подачу носія спереду або зверху або рулон””, – коментує Олена Рудневская, менеджер московського представництва компанії Епсон Europe з професійної техніки

Юристы бывают разные по специальности и если вам нужен человек который отлично разбирается в военном праве то следует обратиться к такому человеку как военный юрист – он поможет решить все возникнувшие вопросы быстро и качественноЗверніть увагу:

Добавить комментарий