ESC 1000 – суперкомп’ютер від Асус і NVIDIA

Грудень 6, 2012

ESC 1000 – суперкомп’ютер від Асус і NVIDIA

Що в розумінні звичайного користувача означає термін “”суперкомп’ютер””? Для геймера-підлітка – це продуктивний десктоп з потужними мікропроцесором і відеокартою, для не зовсім компетентного користувача – машина з міфічною чотирьохядерним процесором і відеокартою на 1 Gb, для читача F1CD – суперкомп’ютер видається саме в ролі суперкомп’ютера. Ми неодноразово розповідали на наших сторінках про цих високопродуктивних обчислювальних машинах, одна з яких – гость сьогоднішньої новинної стрічки.

днями фірма Асус представила суперкомп’ютер у власному виконанні під назвою ESC 1000. Новинка базується на процесорі Xeon та обчислювальної системи Tesla, яка є розробкою компанії NVIDIA. Зупинимося більш детально на характеристиках суперкомп’ютера Асус ESC 1000.

Дана обчислювальна машина являє собою комп’ютер, зібраний в корпусі з розмірами 445 x 217,5 x 545 mm, серцем ESC 1000 є серверний мікропроцесор Intel Xeon W3580 з частотою 3,33 GGz в кількості 1 шт. “Чому лише один CPU, чи не замало це для суперкомп’ютера?”” – може виникнути закономірне питання. Фахівці вважають, що якраз і оснастили Асус ESC 1000 трьома видеоплатами Tesla c1060 з 960 обчислювальними ядрами кожна, на які покладено назва обчислювальне тягар. Продуктивність анонсованого суперкомп’ютера становить 1,1 TFlops, що, безумовно, не так вже й багато в порівнянні з існуючими гігантами у сфері складних обчислень, але все одно досить пристойно.

Суперкомп’ютер Асус ESC 1000 також може похвалитися об’ємом ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті стандарту DDR3-1333, який дорівнює 24 Gb і професійним графічним адаптером NVIDIA Quadro FX 5800. Всі “”залізо”” живиться від блоку живлення потужністю 1100 Вт. Про вартість ESC 1000 даних, на жаль, немає. Відомо, що орендувати цей комп’ютер строком на 5 років обійдеться замовнику в $ 14500.

Таможня в большинстве случаев является камнем преткновения для многих предпринимателей, которые хотят работать со странами – соседями. Теперь нет необходимости разбираться во всех тонкостях оформления документов. Обратитесь на специализированный сайт и специалисты сами проведут таможенную очистку товара и предоставят полный комплект услуг по Вашему желанию.Зверніть увагу:

Добавить комментарий