ETegro Aegis RS200 10G – комутатор для організацій

Грудень 6, 2012

ETegro Aegis RS200 10G – комутатор для організацій

Фірма ETegro Technologies представила свіжий маршрутизуючий комутатор ETegro Aegis RS200 10G для великих організацій і провайдерів. Керований комутатор третього рівня обладнаний 48 портами 10 Гбіт/с Ethernet SFP+ для оптоволоконних і електричних мереж. Він випускається в корпусі висотою 1U для установки в комутаційну стійку і має дублікат систему живлення для підвищення надійності.

ETegro Aegis RS200 10G підтримує стандартну комутацію, а також статичне і динамічне маршрутизацію IP-пакетів по протоколах RIP2 і OSPF, включаючи підтримку IPv4 та IPv6. Він забезпечує високу продуктивність неблокируемой комутації до 960 Гбіт/с, розмір таблиці маршрутизації становить до 128 000 записів. Комутація проводиться з максимальною швидкістю каналу передачі даних.

Комутатор має вбудовані засоби реалізації механізмів безпеки і підтримує функції централізованого мережевого управління на базі SNMP v.3. Деталі безпеки включають технологію IEEE 802.1X для реєстрації в мережі, статичне і динамічне безпека портів на основі мас-адрес, шифрування каналу керування пристроєм HTTPS і SSL та ін.

Списки контролю доступу допомагають захистити ключові мережеві ресурси від авторизованого доступу і пошкодження даних на рівнях 2/3/4. Аутентифікація користувачів та підтримка шифрування DES забезпечують захист протоколів 3-го рівня OSI і засобів мережевого управління: SSH, SNMP і ін. Підтримуються різні протоколи аутентифікації та авторизації, наприклад, Radius, TACACS+, локальна і віддалена автентифікація за іменем і паролем.

Встановлення пріоритету для конвергентного і критично важливого для бізнесу трафіку проводиться за рахунок гнучких можливостей підтримки якості обслуговування (QoS), які включають для кожного порту вісім черг з підтримкою різних пріоритетів, гнучкі алгоритми планування черг і визначення класів обслуговування (СoS) на базі протоколу 802.1p. Можливості DiffServ з підтримкою до 32 класів обслуговування дозволяють гнучко налаштовувати алгоритми проходження трафіку критичних додатків, передачу голосових пакетів та ін.

Керування пристроєм здійснюється дистанційно або через локальну консоль і реалізовано через веб інтерфейс або командним рядком, сумісної з мережевим обладнанням інших виробників. Замовити комутатор ETegro Aegis RS200 10G, а також додаткові трансивери і кабелі можливо на сайті виробника

Многие владельцы сайта сталкиваются с проблемой правильной оптимизации своего сайта. Поможет им в этом ресурс со специализированной информацией по этому вопросу. на web-ru.net можно найти ответы на все вопросы о создании, продвижении и монетизации сайтов и блогов.Зверніть увагу:

Добавить комментарий