ETegro Hyperion RS – нові сервери “

Грудень 16, 2012

ETegro Hyperion RS – нові сервери “

Фірма ETegro Technologies представила нові моделі в гамі серверів стійкового виконання ETegro Hyperion RS з процесорами Intel Xeon E5-2600. Продажі новинки почнуться в травні 2012 р, а попереднє замовлення вже зараз можливо оформити на сайті виробника.

У нових платформах реалізована підтримка до 768 Gb пам’яті DDR3 з частотою до 1600 Mhz. Сервери підтримують інтерфейс PCI Express-3.0, мають високошвидкісними портами 1GbE/10GbE і багаторівневою системою управління.

У нових серверах застосовується технологія дочірніх плат розширення, яка дозволяє застосовувати додаткові мережеві connectors 10GbE і SAS RAID контролер, не займаючи PCI слоти. 2 слота розширення для дочірніх плат розташовані безпосередньо на системній платі. Це розширює гнучкість при конфігуруванні системи і збільшує число зовнішніх інтерфейсів, залишаючи вільними слоти розширення.

Старші моделі пропонують 2 варіанти виконання: для установки дисків розміру 3,5 або 2,5 дюйми. Також можлива установка додаткової карти пам’яті безпосередньо на системну плату (SATA DOM) і использованмие швидкісного (6 Гбіт/с) 2-портового експандеру.

Сервери обладнані сервісними процесорами, які забезпечують повний апаратний контроль стану за допомогою стандартного веб-браузера. Управління проводиться через виділений порт Ethernet на базі IPMI 2.0, KVM over IP, Virtual Media.

У старших моделях використовуються різні технології підвищення енергоефективності, включаючи блоки живлення 80+ Platinum, оптимізований дизайн системи і підтримку технології Intel Node Management для управління енергоспоживанням через спеціальні політики. Збалансована схемотехніка і високоефективна система охолодження, дозволяють підтримувати оптимальний температурний режим при мінімальному енергоспоживанні.

Модель ETegro Hyperion RS230 G4 представляє із себе корпоративний сервер в корпусі 2U. Система підтримує до 2-х мікропроцесорів Intel Xeon E5-2600 і до 768 Gb пам’яті в двадцяти чотирьох слотах, у тому числі модулі DDR3 з частотою до 1600 Mhz. У моделі передбачені мережеві інтерфейси 1/10GbE, підтримка 2-х дочірніх плат розширення і 5 слотів PCIe 3.0. Дискова підсистема включає до дванадцяти 3,5-дюймових дисків, додатково 2 2,5-дюймових диска або до двадцяти шести 2,5-дюймових накопичувачів розміром SFF, SATA DOM (опціонально).

В связи с наступлением холодной зимней погоды и сильными снегопадами рекомендуем всем автомобилистам купить шины зимние – только в этом случае вы сможете безопасно ездить по зимним дорогам. Лучше всего приобретать шины на сайте – rezina.ua тут вы найдете самые известные бренды по самым хорошим ценам!Зверніть увагу:

Добавить комментарий