ETegro Hyperion RS230 G4 – сервер нового покоління

Грудень 7, 2012

ETegro Hyperion RS230 G4 – сервер нового покоління

Фірма ETegro Technologies представила на презентації мікропроцесорів Intel Xeon E5-2600 нову модель сервера ETegro Hyperion RS230 G4. Двопроцесорний сервер в корпусі розміром 2U для установки в стійку розроблений спеціально для нових мікропроцесорів з микроархитекрурой Sandy Bridge.
ETegro Hyperion RS230 G4 підтримує до 2-х мікропроцесорів Intel Xeon E5-2600 (16 ядер), які на базі технології Hyper-Threading (HT Technology) розбиваються на 32 логічних ядра. В сервер встановлюється до 24 планок пам’яті DDR3 з частотою до 1600 Mhz і об’ємом до 768 Gb. Чотирьохканальний режим роботи збільшує пропускну здатність, а використання модулів LRDIMM знижує енергоспоживання.
В новій моделі використовується технологія Інтел Integrated I/O (IIO), яка знижує затримки і додає нову шину PCI Express-3.0. Технологія Інтел Data Direct I/O (DDIO) дозволяється контролерів Ethernet працювати безпосередньо з кеш-пам’яттю процесора, знижуючи енергоспоживання і затримки при зверненні.
У корпусі сервера заввишки 2U ймовірно розмістити дванадцять 3,5-дюймових або двадцять чотири 2,5-дюймових жорстких диска з гарячою заміною і доступом з передньої панелі, а також 2 додаткових диска 2,5 дюйми з гарячою заміною на задній панелі сервера і опціонально SATA DOM. 2 додаткових 2,5-дюймових диска можливо застосовувати як для розміщення OS, так і для різних технологій кешування на SSD. Використовуваний експандер SAS 6G має 2 входи, що дозволяє застосовувати 2 шляхи доступу до дисків, подвоюючи пікову продуктивність.
ETegro Hyperion RS230 G4 має 2 серійних порту на 1G або 10 GbE і окремий порт управління. Додатково можливо встановити ще 2 високошвидкісних порту 10Gb SFP+, застосовуючи технологію дочірніх плат розширення. Всього на платі можливо встановити до 2-х дочірніх плат розширення – наприклад, двухпортовую мережеву плату і SAS RAID контролер, при цьому залишається вільно ще 5 роз’ємів для слотів розширення.
Для підвищення енергоефективності в сервері застосовуються блоки живлення, сертифіковані за стандартом 80+ Platinum. Оптимізований дизайн системи і високоефективна система охолодження дозволяє підтримувати оптимальний температурний режим при мінімальному енергоспоживанні і мінімізувати рівень шуму. В сервері також реалізована підтримка технології Intel Node Management для управління енергоспоживанням через спеціальні політики.
ETegro Hyperion RS230 G4 оснащений сервісним мікропроцесором, який забезпечує повний апаратний контроль над станом сервера за допомогою стандартного веб-браузера. Через інтуїтивно зрозумілий інтерфейс можливо здійснювати всі дії з розгортання, конфігурації, моніторингу, діагностики, відновленню й управління серверами. Технології KVM over IP і Virtual Media дозволяють системного адміністратора досить знизити витрати на керування віддаленими серверами, скоротити кількість носіїв CD/ДВД з програмним забезпеченням і проводити установку OS на безліч серверів одночасно через безпечні апаратні засоби платформи.
Сервер ETegro Hyperion RS230 G4 змінить модель 3-го покоління в якості стандартної моделі в гамі серверів ETegro Hyperion корпоративного рівня. У числі типових завдань для нового сервера фахівці ETegro помічають:

  • роботу з великими базами даних, білінговими системами, великими ERP і CRM – системами;
  • організацію і консолідація корпоративних ІТ-ресурсів;
  • роботу з высоконагруженными і ресурсномісткими додатками, приміром, геологічними розрахунками, завданнями САПР та ін.;
  • віртуалізацію і хмарні обчислення.

Новости со всего мира доступны на популярном сайте – 2-news.ru, тут вы найдете информацию которая будет действительно интересна и полезна для прочтения!Зверніть увагу:

Добавить комментарий