ETegro Hyperion RS830 G3 – потужний сервер

Листопад 29, 2012

ETegro Hyperion RS830 G3 – потужний сервер

Фірма ETegro Technologies представила випуск 8-процесорного сервера ETegro Hyperion RS830 G3. Система спроектована спеціально для завдань консолідації, створення потужних віртуальних середовищ і хмарних сервісів, обробки величезних масивів даних і обслуговування серйозних транзакційних навантажень.

Система підтримує до восьми мікропроцесорів Intel Xeon серії E7-8xxx (до 80 ядер з можливістю обробки до 160 паралельних потоків) і до 64 модулів пам’яті. У максимальній конфігурації доступно до 2 Тбайт оперативки стандарту DDR3. При цьому ETegro Hyperion RS830 G3 пропонує шанс логічного поділу платформи на 2 апаратні розділи (зони), за чотири мікропроцесора в кожній.

Наявність до 30 Мб кеш пам’яті-останнього рівня в процесорах Intel Xeon серії E7 прискорює обробку даних за рахунок зберігання найбільш імовірно запитуваних даних “”ближче”” до процесорного ядра. Набір інструкцій Інтел AES-NI збільшує швидкість захищених транзакцій, а технологія Intel Trusted Execution Technology (TXT) захищає віртуальні середовища в хмарних мережах і корпоративні Цоди від шкідливих програм ще до запуску віртуальних машин.

Пропускна здатність пам’яті 102 Гбіт/с відповідає нормам сверхресурсоемких додатків. Технологія Double Data Device Correction (DDDC) підвищує надійність, усуваючи помилки, які можуть виникнути відразу на 2-х модулях пам’яті, що актуально для критично важливих завдань.

У корпус стійкового виконання розміром 6U можливо встановити до десяти дисків SAS SFF з гарячою заміною. Найбільший обсяг дискової підсистеми сервера ETegro Hyperion RS830 G3 становить до 9 Тбайт SAS/10 Тбайт SATA.

2 інтерфейси Gigabit Ethernet з підтримкою технологій VMDq, VMDc і Інтел IOAT забезпечують високу продуктивність мережевий підсистеми і оптимізовані для роботи у віртуалізованому середовищі. Сервер дозволяє встановити до дев’яти PCI-E плат розширення, для забезпечення високої пропускної здатності підсистеми введення-виведення. Є шанс гарячої заміни для трьох плат розширення, що дозволяє будувати відмовостійкі рішення будь-якого масштабу, проводити заміну дефектних комунікаційних адаптерів або додавати нові периферійні пристрої в будь-який момент часу. Повністю подвійні резервні модульні системи охолодження і харчування також служать підвищення відмовостійкості системи.

Для того что бы ваш проект в интернете собирал как можно больше посетителей и был популярным очень важна раскрутка сайта которую смогут провести только настоящие профессионалы, например сотрудники СЕО студии www.ideal.kiev.ua – тут вам проведут весь процесс на высоком уровне и по отличным ценам!Зверніть увагу:

Добавить комментарий