Firefox планує випуск ОС Boot 2 Gecko

Листопад 16, 2011

Firefox планує випуск ОС Boot 2 Gecko

Компанія Mozilla Project яка є розробником одного з самих популярних браузерів, планує почати розробки власної операційної системи для мобільних девайсів. Назва системи Boot 2 Gecko працювати вона як і Googlle Chrome OS буде за допомогою браузера і само собою цей браузер буде Firefox. Популярне видання HotHardware опублікувало інформацію про те що перша версія B2G буде представлена в першому кварталі майбутнього року. Якщо переглянути графік розробників, то видно що фінальний реліз ОС від Mozilla варто чекати до літа 2012 року.

Як стверджують в компанії Mozilla роботи по проекту B2G ідуть в декількох різних напрямках, буде розроблено сучасний API за допомогою якого буде легкий доступ до головних функцій смартфонів і планшетів, таким як написання СМС, передавання файлів по Bluetooth, здійснення дзвінка і підключення до Wi-Fi. Розробники обіцяють зробити всі функції системи надзвичайно зручними для користування у мобільних пристроях
Команда розробників системи повідомляє що для завершення всіх етапів операційної системи і втілення всіх за думок потрібно буде не один рік, але після завершення робіт компанія Mozilla впевнено стверджує що її ОС займе місце серед найкращих і найпопулярніших операційних систем таких як Android, Windows Phone 7 і IOS.

Вы в поисках где выгодно можно ламинат egger купить? Загляните на сайт pavimento.kiev.uaЗверніть увагу:

Добавить комментарий