Фото нового планшета від Motorola

Вересень 20, 2011

Фото нової моделі планшета від компанії Motorola під назвою XOOM потрапили в мережу інтернет, розмістив іх відомий ресурс ресурс This is my next
Як відомо, компанія Motorola Mobility ще не не анонсувала цей пристрій офіційно, але вона, мабуть, вже готує його до випуску. Це підтвердив і глава Motorola Mobility Санджай Джа (Sanjay Jha) ще навесні цього року, відзначивши, що 7 -дюймовий планшет може з’явитися до кінця поточного року. Знімок 7-дюймового планшета Motorola не відрізняється особливо високою якістю, але розглянути пристрій все ж можна.

Для полноценного сайта конечно же необходимо доменное имя, для Украины существует ряд региональных доменных имен такие как домен kiev.ua, домен lviv.ua и другие.

Судячи з вигляду на фото, планшет досить тонкий і на ньому запущено програму камери з Android Honeycomb, тобто, саме на цій платформі він і працює. Також у моделі,судячи з усього, є порти microUSB і microHDMI, а в числі бездротових адаптерів – Wi-Fi, Bluetooth і 3G/4G.
Про решту характеристик планшета на данний момент поки що нічого не відомо. За зовнішнім виглядом новинка нагадує смартфон Motorola Photon 4G. Компанія Motorola як і раніше нічого не повідомляє про точні терміни випуску пристрою.

ДжерелоЗверніть увагу:

Добавить комментарий