Фотоспалах Yongnuo Speedlite

Жовтень 5, 2012

Фотоспалах Yongnuo Speedlite

Зовнішня автоматична фотоспалах Yongnuo Speedlite YN-565EX для Nikon, так сказати, нова висхідна зірка флагмана фото індустрії Yongnuo, якою порадували нас виробники і потрапила на наш ринок в 2012 році. Фотоспалах підходить до практично всіх дзеркальних камер Nikon. Взявши в руки цей товар і оглянувши її і аксесуари до неї можна зробити висновок, що виробник добре попрацював над якістю. За допомогою даного фотоспалаху можна освітити простір глибиною до 50 м, що дуже необхідно при зйомці об’єктів на природі та у великих приміщеннях. Широкий кут освітлення розширюють можливості використання об’єктивів різної конструкції, діаметра в повністю автоматичному або ручному режимах фотосесії. Спалах Yongnuo Speedlite YN-565EX – надає фотографу масу позитивних емоцій, і взагалі неймовірна річ.
Yongnuo YN-565 EX для Nikon – функціональний аналог спалаху Canon speedlite 580ex II. Її особливі переваги: добра якість зборки, продумана ергономіка, це дійсно гарна ціна для свого класу. Даний спалах буде працювати в TTL-режимі і камерами Canon, але тільки в бездротовому TTL-slave режимі. Користуючись послугами спеціалізованого сайту у вас буде можливість порівняти ціни та купити дешево Yongnuo YN-565EX. Обсяг продажів в інтернет магазинах і спеціалізованих магазинах фототоварів показує, що фотоспалах Yongnuo Speedlite YN-565EX для Nikon займає одне з найпочесніших місць серед сучасних фотоаксесуаров.
Її популярність продовжує зростати як серед новачків у фотографуванні так і серед професіоналів, так буває коли на ринок виходить дійсно якісний товар якій заслуговує уваги зі всіх сторін.Зверніть увагу:

Добавить комментарий