Фуджитсу ETERNUS CS High End – нове покоління СГД

Листопад 29, 2012

Фуджитсу ETERNUS CS High End – нове покоління СГД

Фірма Фуджитсу представила нове покоління систем зберігання даних Фуджитсу ETERNUS CS High End. Нові рішення забезпечать широкі можливості консолідації і спростять системи великомасштабного резервного копіювання та архівування даних для мейнфреймів, UNIX-серверів і серверів стандартної архітектури.

Нова функціональність ViNS (Virtual Network Storage – віртуальна мережева СГД) полегшує інтеграцію з корпоративними системами для архівації файлів, а також для міграції старих файлів з первинної системи зберігання NAS. Технологія ViNS підтримує середовища Active Directory і LDAP (Lightweight Directory Access Protocol), забезпечуючи просту інтеграцію з корпоративними системами.

Масивні файлові системи в ViNS (2 млрд. файлів без обмеження на розмір) дозволяють проводити великомасштабну консолідацію файлів резервних копій даних і архівних файлів на диск. Крім цього, рішення допускає змішування різних носіїв (дисків, стрічок і дедуплицированных дисків) в найбільш зручних конфігураціях з використанням різних сценаріїв реплікації.

У серію входять 2 нові моделі виключно з функціями ViNS, адресовані замовникам, яким необхідно оптимізувати лише середу архівування. У більшості інших версій Фуджитсу ETERNUS CS High End функціональність ViNS служить як доповнення до інших функцій для консолідації резервного копіювання в мэйнфреймах, UNIX-системах і системах стандартної архітектури.

Щоб забезпечити підтримку великомасштабної консолідації, були досить розширені можливості масштабування нової модифікації за такими параметрами, як ємність і продуктивність. За рахунок вертикального масштабування шістнадцяти RAID-систем внутрішня дискова кеш пам’ять зараз може зберігати до 3,6 Пбайт даних і має високу продуктивність операцій запису і читання. Приріст продуктивності до 50% забезпечують до десяти процесорних вузлів, що працюють паралельно.

Рішення Фуджитсу ETERNUS CS High End пропонує набір функцій для відновлення після катастроф: віддзеркалення кеш пам’яті-на 2-х майданчиках, безліч копій даних, каскадна реплікації даних. Щоб оптимізувати реплікацію на великих відстанях, була реалізована вбудована підтримка TCP/IP на додаток до інтерфейсом Fibre Channel. Крім цього, дані можуть скоротитися для зниження вимог до пропускної здатності мережі і для скорочення витрат.

Вы желаете обновить свою технику? В таком случае советую обратить внимание на холодильники атлант Харьков – это надежные и современные приборы которые будут делать свою работу и при этом не потреблять много энергии. Если вы любитель качественной техники то рекомендую именно этого производителя!Зверніть увагу:

Добавить комментарий