Фуджитсу ETERNUS CS800 S3 – система резервного копіювання

Листопад 29, 2012

Фуджитсу ETERNUS CS800 S3 – система резервного копіювання

Фірма Фуджитсу представила нову систему резервного копіювання Фуджитсу ETERNUS CS800 S3 з функцією дедуплікаціі, що дозволяє зменшити фактичний обсяг даних, що зберігаються. Новинка з’явиться на світовому ринку в жовтні нинішнього р.

Обсяг дискової пам’яті Фуджитсу ETERNUS CS800 S3 може становити від 4 до 160 Тбайт. Швидкість автоматичної передачі даних досягає 5,8 Тбайт/год. Гамма мережевих систем зберігання даних з об’ємом дискової пам’яті 4 Тбайт доповнено новою моделлю на 8 Тбайт, яка є оптимальним по співвідношенню “”вартість/продуктивність”” рішенням для компаній малого бізнесу і філій більш ніж великих компаній.

Швидкодію оновленого комплексу Фуджитсу ETERNUS CS800 S3 в порівнянні з попередньою моделлю подвоїлося, а кошти дедуплікаціі даних дозволяють досягти 95-процентного скорочення обсягів резервних копій. Свіжий режим SPEED забезпечує додаткове прискорення копіювання даних для таких відповідальних додатків, як СУБД. Система також підтримує автоматичне централізоване резервне копіювання даних, що зберігаються у філіях компаній. Ці роботи можливо виконувати в нічний час, оскільки обсяги мережевого трафіку скорочуються до 20 разів.

Фуджитсу ETERNUS CS800 S3 – комплексне рішення, що дозволяє автоматизувати всі функції дедуплікаціі і тиражування даних. Передбачена можливість конфігурування апаратних і програмних засобів. Система готова до роботи відразу після підключення. Процеси резервного копіювання оптимізуються згідно з топологією мережі.

Рівні продуктивності і масштабованості системи забезпечують повний захист життєво важливих даних. Свіжий комплекс легко інтегрується в наявні інфраструктури, так як сертифікований на сумісність зі всіма наявними на ринку пз для резервного копіювання.

Вы любите путешествовать по разным странам мира удобно и недорого ? В таком случае хотелось бы вас обрадовать теперь получить информацию про авиабилеты стоимость и выбрать самый подходящий вариант можно в режиме онлайн очень быстро и комфортно на сайте www.aviabiletinfo.com – это очень популярный среди пользователей интернета сайт.Зверніть увагу:

Добавить комментарий