Фуджитсу ETERNUS DX60 S2 – нова СГД

Листопад 29, 2012

Фуджитсу ETERNUS DX60 S2 – нова СГД

Фірма Фуджитсу починає поставки дискової системи зберігання даних початкового рівня Фуджитсу ETERNUS DX60 S2 разом з промонабором, який повинен стати каталізатором майбутніх збуту. Нова модель спроектована для компаній малого і середнього бізнесу.

Система Фуджитсу ETERNUS DX60 S2 розрахована на підтримку всіх елементів інформаційної інфраструктури, включаючи відповідальні програми і бази даних, віртуалізовані сервери та сховища бізнес-даних. Новинка забезпечує розширюваність ємності зберігання до 72 Тбайт і до 24 жорстких дисків. Шанс підключення до хостів до системи через iSCSI – або SAS-інтерфейс на додаток до волоконно-оптичного каналу сприяє оптимізації інвестицій замовника в існуючу інфраструктуру.

Система поставляється з безкоштовним програмним забезпеченням Фуджитсу ETERNUS SF Express, що підвищує ефективність процесів установки, конфігурування та обслуговування інфраструктури зберігання даних. Завдяки повній впровадження з існуючої інформаційної інфраструктури, включаючи операційні системи, сервери від різних постачальників, мережеві інфраструктури і технології резервного копіювання, системи ETERNUS забезпечують більш ніж швидке виконання необхідних завдань, тим самим суттєво скорочуючи час і обсяг роботи з адміністрування.

Продажу нової моделі у регіоні Центральної Європи, Близького Сходу, Африки та Індії почнуться 7 жовтня 2011 р. Ціни будуть варіюватися залежно від регіону збуту і конфігурації. Фуджитсу ETERNUS DX60 S2 буде продаватися через розгалужену мережу канальних партнерів Фуджитсу.

“”Нова система ETERNUS DX60 S2 займає центральне місце в програмі розвитку зв’язків з партнерами по збуту систем зберігання даних компанії Фуджитсу, яка спрямована як на забезпечення компаній малого і середнього бізнесу оптимізованими під їх потреби системами, так і на розширення можливостей наших партнерів, – зазначила Катерина Золотарьова, глава підрозділу з роботи з партнерами Фуджитсу Technology Solutions. – Торгові посередники, які займаються збутом систем ETERNUS DX, віддають належне як їх технологічним характеристикам і конфігураційної гнучкості, так і надаються торговельних знижок, а також тим фактом, що наша стратегія збуту їм зрозуміла і викликає у них довіру

Хотите провести отпуск как то особенно? В таком случае рекомендую вам узнать про бронирование гостиниц полезную информацию на сайте www.lookforcontent.com – тут вы сможете прочитать про то как лучше бронировать номер и как можно на этом прилично сэкономить!Зверніть увагу:

Добавить комментарий