Фуджитсу ETERNUS DX8700 S2 – модульна дискова система

Листопад 29, 2012

Фуджитсу ETERNUS DX8700 S2 – модульна дискова система

Фірма Фуджитсу представила модульну дискову систему Фуджитсу ETERNUS DX8700 S2 для віртуалізованих інфраструктур і середовищ, що включають безліч відкритих систем. Рішення дозволяє замовникам починати з невеликих систем, що складаються з 2-х модулів контролера (CM) і чотирьох дискових модулів (DE), з подальшим нарощуванням за потреби до восьми CM і 3072 дискових накопичувачів. Окремий модуль Фуджитсу ETERNUS DX має свіжий формфактор з високою щільністю розміщення компонентів, оптимізований для установки в стандартну 19-дюймову стійку.

Ідея “”гнучкого управління даними”” забезпечує більш ніж високий рівень автоматизації сегментації при зберіганні даних, включаючи підтримку різних типів і обсягів дисків, і гарантує оптимальний рівень функціонування в динамічних і швидко мінливих середовищах. Фуджитсу ETERNUS DX8700 S2 володіє підвищеною швидкістю передачі даних, а функції захисту даних розширені завдяки застосуванню “”самошифрующихся”” жорстких дисків.

Кадзухіро Игараси (Kazuhiro Igarashi), президент підрозділу систем зберігання даних компанії Фуджитсу Limited, зауважив: “”Фуджитсу випускає на ринок сімейство ETERNUS DX, засноване на 40-літній досвід компанії в розробці систем зберігання даних, професійну майстерність більш ніж 1000 конструкторів цих систем і покликаний вивести Фуджитсу в лідери світового ринку дискових систем. Застосування концепції “”гнучкого зберігання даних”” дозволяє системі ETERNUS DX8700 S2 демонструвати неперевершену гнучкість і економічну ефективність з точки зору можливостей доопрацювання в сегменті високопродуктивних дискових систем””.

Загальносвітові продажі моделі Фуджитсу ETERNUS DX8700 S2 почнуться в лютому 2012 р. Ціни будуть варіюватися в залежності від конфігурації і регіону збуту

Вы любитель хорошей и качественной одежды? В таком случае рекомендую вам обратить внимание на популярный бутик – тут можно купить все новинки от мировых производителей по самым выгодным ценам и с доставкой в нужный город Украины!Зверніть увагу:

Добавить комментарий