Фуджитсу представила рішення для шкіл

Листопад 29, 2012

Фуджитсу представила рішення для шкіл

Фірма Фуджитсу представила розраховане на багато користувачів комп’ютерне рішення, оптимізоване для ОС Windows MultiPoint Server 2011. Рішення призначене для освітніх установ і компаній, що прагнуть організувати максимальне число робочих місць для кінцевих користувачів в межах свого обмеженого бюджету.

Надаючи всі можливості настільного ПК за істотно більш ніж низькою ціною, нове рішення дозволяє підключатися до одного сервера або комп’ютера відразу 20 користувачам. При цьому супервізор може контролювати мініатюри всіх активних робочих місць з можливістю збільшити зображення з будь-якого дисплея, щоб розглянути його в деталях. Супервізори можуть також показувати вміст свого робочого столу всім користувачам, наприклад, для подання покрокового керівництва або навчального посібника.

залежно від своїх потреб, організації можуть вибрати як хост-системи сервер Фуджитсу PRIMERGY MX130 або комп’ютер Фуджитсу ESPRIMO P700. На обох системах попередньо встановлено все необхідне ПЗ, оптимізоване для Windows MultiPoint Server 2011. Сервер Фуджитсу PRIMERGY MX130 дозволяє розширювати пам’ять і модернізувати жорсткі диски, а також пропонує функції високої готовності, такі як робота в режимі 24/7.

Дітер Хайс (Dieter Хейс), директор підрозділу персональних систем, фірма Фуджитсу Technology Solutions, розповідає: “”Фірма Фуджитсу зробила можливим створення багатокористувацьких комп’ютерних рішень без зниження продуктивності в умовах обмеженого бюджету. Навіть якщо доступ до системи одночасно отримають всі підключені до неї пристрої, користувачі не помітять падіння продуктивності. Багатокористувацькі комп’ютерні рішення – це технологія, яка усуває бар’єри на шляху комп’ютеризації навчальних класів і надає користувачам всі можливості стандартних ПК, але істотно більш ніж низькою ціною””.

“”Вчителі шкіл по -, як і раніше стикаються з суворою реальністю бюджетних обмежень, але при цьому вони повинні забезпечити учням доступ до технологій для успішного оволодіння знаннями, – зауважив Кріс Філліпс (Chris Phillips), генеральний менеджер підрозділу Windows Server and Solutions, корпорація Майкрософт. – Обладнання Фуджитсу в поєднанні з OS Windows MultiPoint Server 2011 дозволяє вирішити цю проблему, розширюючи доступ до технологій і одночасно знижуючи витрати””.

розраховане на багато користувачів комп’ютерне рішення Фуджитсу можливо придбати у всіх країнах регіону CEMEA&I (Континентальна Європа, Близький Схід, Африка й Індія). Ціни коливаються залежно від конфігурації і країни.

Все больше людей отдают предпочтение просмотру фильмов в режиме онлайн так как это намного удобнее чем скачивать файлы в свой компьютер. Теперь смотреть фильмы онлайн благодаря сайту www. prostokino.net стало намного удобнее и проще – тут вы найдете все новинки проката и самые интересные сериалы!Зверніть увагу:

Добавить комментарий