Фуджитсу PRIMERGY MX130 S2 – невеликий бізнес-сервер

Листопад 25, 2012

Фуджитсу PRIMERGY MX130 S2 – невеликий бізнес-сервер

Фірма Фуджитсу представила свіжий сервер початкового рівня Фуджитсу PRIMERGY MX130 S2 для малих і дуже малих компаній. Модель відрізняється компактними розмірами, проста в обігу і передбачає шанс розширення. Новинка вже доступна для замовлення.

Разом з Фуджитсу PRIMERGY MX130 S2 поставляється набір керуючого ЗА Фуджитсу ServerView, який забезпечує оптимальну настройку системи, безперервний моніторинг стану і всебічний контроль і аналіз можливих несправностей, що дозволяє підвищити готовність системи.

Сервер здатний керувати мережею на базі тонких клієнтів за підтримки корпорації Майкрософт MultiPoint Server і підходить для застосування з рішенням Microsoft Small Business Server Essentials 2011, яке допомагає невеликим групам користувачів захистити дані, систематизувати свій бізнес-інформацію і забезпечити доступ до неї практично з будь-якої точки.

“”Багато микрокомпании піддають ризику свої дані – джерело конкурентної сили – застосовуючи різні пристрої, призначені для споживчого ринку, наприклад, незахищені USB носії. Сьогодні для більшості компаній втрата доступу до своїх даних рівносильна загибелі. Саме через це ми допомагаємо микрокомпаниям забезпечити безперервність бізнес-процесів та пропонуємо модель сервера з високим рівнем безпеки і надійності – само собою, за микроцене””, – коментує Йенс-Петер Зайка (Jens-Peter Seick), старший віце-президент Фуджитсу Technology Solutions, директор групи розробки продукції.

Для тех кто не верит в то что раскрутка сайта своими руками это вполне реально дело есть очень хороший материал на сайте www.notes.bazarov.me – который расскажет вам как надо правильно продвигать сайт и на что необходимо обратить внимание!Зверніть увагу:

Добавить комментарий