Фуджитсу Zero Client – готові комплекти

Листопад 25, 2012

Фуджитсу Zero Client – готові комплекти

Фірма Фуджитсу представила комплекти Фуджитсу Zero Client для створення віртуальних робочих місць “”під ключ”. Комплекти включають у себе сервер Фуджитсу PRIMERGY, термінальне обладнання Zero Client (нульовий клієнт), периферійні пристрої та мережеве обладнання Фуджитсу.

Комплекти Фуджитсу Zero Client забезпечують користувачам швидкий доступ до віртуальних машин з будь-якого робочого місця всередині мережі, а їх власні профілі зберігаються і оновлюються централізовано, що скорочує витрати на апаратне забезпечення і обслуговування. При цьому користувачі отримують весь звичний набір елементів класичних десктопних систем.

На сервер Фуджитсу PRIMERGY, який входить в комплект, встановлена віртуальна машина VMware. За бажанням замовника сервер може бути обладнаний встановленою і заздалегідь конфігурованій операційною системою Windows Server.

На вибір прийнятною кілька комплектів. Версія Basic15 включає в себе сервер Фуджитсу PRIMERGY TX150 з одним процесором Intel Xeon X3430 (2,40 GGz) і 16 Gb оперативки DDR3. На сервер встановлена віртуальна машина VMware ESXi, забезпечена одним роком техпідтримки. У комплект входять до 15 терміналів Zero Client, миші та клавіатури.

Комплект Basic50 базується на сервері Фуджитсу PRIMERGY TX200 з двома процесорами Intel Xeon E5506 (2,13 GGz) і 48 Gb оперативки DDR3. На сервер встановлена віртуальна машина VMware ESXi, забезпечена одним роком техпідтримки. Комплект також включає до 50 терміналів Zero Client, миші та клавіатури.

У комплект Complete20 входить сервер Фуджитсу PRIMERGY TX200 з одним процесором Intel Xeon E5506 (2,13 GGz) і 24 Gb оперативки DDR3. На сервер встановлена ОС Windows Small Business Server 2008, мережеві служби (Active Directory, DHCP), шаблони віртуальних машин під Windows XP/Windows 7, а також VMware ESXi. Комплект включає до 20 терміналів Zero Client, миші та клавіатури.

Комплект Complete50 базується на сервері Фуджитсу PRIMERGY TX200 з двома процесорами Intel Xeon E5506 (2,13 GGz) і 48 Gb оперативки DDR3. На сервер встановлена ОС Windows Server 2008 R2, мережеві служби (Active Directory, DHCP), шаблони віртуальних машин під Windows XP/Windows 7, а також VMware ESXi. У комплект входять до 50 терміналів Zero Client, миші та клавіатури. Для організацій, яким потрібно більше ніж 50 віртуальних робочих місць, фірма Фуджитсу пропонує індивідуальні рішення.

Інфраструктурні комплекти Фуджитсу Zero Client легко інтегруються з рішеннями на основі сервера і класичних десктопних систем, а розгортання інфраструктур з нульовими клієнтами можливо розширити при завершення життєвого циклу старого комп ’ ютерного обладнання. Це дозволяє гнучко налаштовувати і легко масштабувати системи для подальшого зростання з плином часу.Зверніть увагу:

Добавить комментарий