Func Guru-01 – свіжий ігровий плеєр

Листопад 29, 2012

Func Guru-01 – свіжий ігровий плеєр

Фірма DFunc представила свіжий ігровий плеєр Func Guru-01 на базі Аndroid 2.3. Модель оснащена 7-дюймовим ємнісним монітором з роздільною здатністю 800х480, мікропроцесором Amlogic M3 (АРМ Cortex A9) з частотою 800 Mhz і відеоприскорювачем Mali 400. Обсяг оперативки становить 512 Мбайт.

У Func Guru-01 змонтовані 2 фотокамери (0,3 і 2 Mpx) з можливістю зйомки фото і відео. Наявність виходу HDMI-дозволяє підключати пристрій до телевізора для перегляду відео на великому екрані.

Новинка підтримує найбільш популярні формати ігор: Андроїд, Nintendo, Sony PS1 ігри, Sega, онлайн Flash-ігри, повноекранні Touch-ігри, ігри на основі G-сенсора. Спеціальні сторінки Game-центру дозволяють даром завантажувати ігри та програми.

Додатково до ігор, аудіо і відео, плеєр може показувати текстові файли з розширенням TXT, PDF і iReader. У меню можливо змінити кодування, зробити закладку, задати режим перегляду і т. д.

Вбудовану пам’ять Func Guru-01 об’ємом 8 Gb можливо розширити за допомогою карт microSD. Харчується плеєр від батареї ємністю 3800 маг. В комплект поставки входить мережевий адаптер, USB-кабель, OTG-кабель і навушники. Рекомендована вартість новинки становить 749 грн.

Как всем известно для того что бы получить хорошую работу необходим диплом об окончании высшего учебного заведения, например Диплом бакалавра позволяет вам устроиться на хорошую фирму и работать получая приличную заработную плату! Получить информацию о том как быстро получить диплом можно www.fastdip.com – большое количество людей воспользовались услугами этой фирмы и очень довольны!Зверніть увагу:

Добавить комментарий