G Data EndpointProtection – комплексний захист для бізнесу

Грудень 11, 2012

G Data EndpointProtection – комплексний захист для бізнесу

На партнерській конференції CPS, яка відбулася у вересні в підмосковному готелі “”Форест Тропікана””, фірма G Data Software представила своє комплексне рішення G Data EndpointProtection для корпоративного сегмента. Продукт запобігає небажаному застосування запам’ятовуючих пристроїв, несанкціонованої установки програм або неконтрольованого інтернет-серфінгу на робочому місці.

Любите рисковать и проверять свою удачу? Тогда посетите казино с md5. Огромный выбор азартных игр на деньги доступен 24 – часа в сутки. Попробуйте испытать судьбу и станьте счастливчиком с большим выигрышем!

До складу рішення входить утиліта G Data Policy Manager, яка дозволяє обмежувати доступ для флеш-накопичувачів певних вендорів, а також запуск дисків, зовнішніх жорстких дисків, веб-камер і старих версій програм, які не були своєчасно оновлені.

“”Ігноруючи захист комп’ютерів у своїй організації, ви несете відповідальність за наслідки від онлайн-злочинів. Якщо ви дозволяєте співробітникам застосовувати робочий комп’ютер в особистих цілях для скачування файлів MP3, перегляду небезпечних сайтів і фотографій, ви ризикуєте всій безпекою фірмової інформацією, – заявив Роман Карась, керуючий продажами російського підрозділу G Data Software в роздрібному сегменті. – Через це я рекомендую всім IT-фахівцям вибудувати чітку політику, яка визначить рамки приватного застосування робочого комп’ютераЗверніть увагу:

Добавить комментарий