G Data та Самсунг випустили безкоштовний мобільний антивірус

Листопад 29, 2012

G Data та Самсунг випустили безкоштовний мобільний антивірус

G Data Software і Samsung Electronics випустили безкоштовну версію програми G Data MobileSecurity для антивірусного захисту пристроїв на базі Android. Повнофункціональне рішення з ліцензією на 12 місяців вже доступний для безкоштовного завантаження в магазині додатків Самсунг Apps. В інших онлайн-магазинах, включаючи Android Market, програма коштує 420 грн..

G Data MobileSecurity забезпечує захист від вірусів і шпигунських програм при мобільному серфінгу та телефонних розмовах. Спеціальний модуль контролює програми для здійснення дзвінків, відправлення SMS або користування Інтернетом. Для завантажених файлів доступна перевірка на вимогу.

“”Користувачі все більше використовують смартфони і планшетника замість комп’ютерів, а в пропонованих спеціалізованих магазинах можливо знайти програми, які здатні замінити практично будь-яку комп’ютерну програму, – відзначає Хельмут Рекетат (Helmut Reketat), директор з міжнародних продажів G Data Software AG. – Отже, для мобільних пристроїв також необхідна комплексна захист, як і для ПК. Через це ми дуже раді нашому співробітництву з Самсунг, лідером ринку смартфонів, який став нашим партнером в області безпеки

Если вы решили начать карьеру в хорошей фирме то рекомендую вначале купить диплом в Иркутске и в этом случае вы сможете получить хорошую должность с хорошим окладом в современной крупной компании. Диплом дает новые возможности !Зверніть увагу:

Добавить комментарий