GDC «Фуджицу Сервісез» отримав міжнародний сертифікат

Грудень 23, 2012

GDC «Фуджицу Сервісез» отримав міжнародний сертифікат

Любите азартные игры и честную игру в которой можно прилично выиграть? В таком случае рекомендую вам попробовать поиграть в покер , прочитав отзывы PartyPoker от многих игроков вы поймете что игра на сайте pokersell.ru ведется честно и тут реально сорвать хороший куш и при этом очень интересно провести время за карточным столом!

Наприкінці березня 2012 року Центр глобального надання послуг (Fujitsu Russia GDC) «Фуджицу Сервісез», що входить у Групу компаній ICL-КПО НД, успішно пройшов сертифікацію системи управління інформаційною безпекою на відповідність міжнародному стандарту ISO/IEC 27001:2005.

Цей сертифікат гарантує, що процеси управління інформаційною безпекою в компанії не тільки правильно побудовані і чітко функціонують, але при цьому постійно підтримуються і коригуються відповідно до поточних бізнес-вимогами. Наприклад, сертифікована система управління інформаційною безпекою дозволяє масштабувати дані процеси разом з ростом компанії.

«Проходження сертифікації підтверджує, що ми надаємо замовнику захищені і керовані сервіси. Аудит, який проводили співробітники московського представництва BSI – Британського Інституту Стандартів, торкнувся процеси управління операціями, ризиками, доступом до інформації, персоналом, основними засобами, інформаційними активами, фізичної безпекою при наданні послуг, – розповів директор Fujitsu Russia GDC Сергій Соловйов. – Також отриманий сертифікат гарантує безперервність сервісу, тобто у випадку аварії всі надані замовникам сервіси будуть переведені на резервні схеми роботи за строго певний час, і будуть залишатися доступними».Зверніть увагу:

Добавить комментарий