GlobusGPS GL-800 Андроїд – функціональний маршрутний комп’ютер

Листопад 29, 2012

GlobusGPS GL-800 Андроїд – функціональний маршрутний комп’ютер

Фірма GlobusGPS представила маршрутний комп’ютер GlobusGPS GL-800 Андроїд. Модель обладнана сенсорним монітором діагоналлю 4,3 дюйми з роздільною здатністю 800 х 480 pix і працює під управлінням ОС Android 2.3.6.

В основу навігатора покладено двоядерний мікропроцесор 1 GGz з графічним прискорювачем. Обсяг оперативки пристрою становить 512 Мбайт. Модель підтримує картки microSD/SDHC (до 32 Gb) і поставляється з картою microSD на 8 Gb.

GlobusGPS GL-800 Андроїд володіє вбудованими модулями Вай-Фай, Bluetooth, 3G і GPS. У навігаторі передбачено 2 слота для SIM-карти. Одну карту можливо застосовувати для дзвінків, іншу – для Інтернету. Вбудований Li-ion акумулятор ємкістю 1500 маг забезпечує близько 5 годин роботи в режимі навігації, 3 години в режимі розмови і близько 100 годин в режимі очікування.

Новинка оснащена основною камерою 3,2 Mpx для фото/відеозйомки і фронтальною камерою 0,3 Mpx для видеозвнков. Крім цього, у пристрої є вбудований аналоговий TV-тюнер і FM-радіо. Маршрутний комп’ютер відтворює популярні формати мультимедіа і володіє можливостями веб-серфінгу.

На пристрій передустановлено навігаційний сервіс Карти Гугл з голосовими підказками і функцією голосового вводу. За бажанням користувач може встановити інші навігаційні програми: Навител, CityGuide, Прогород, Yandex, IGO і т. п. Вбудований додаток Wiatrack дозволяє відстежувати місцезнаходження навігатора через мережу Інтернет

Вы в поисках такси в Вене? В таком случае найти информацию и заказать такси можно тут – у данной компании очень выгодные тарифы на проезд в такси и вы будете рекомендовать ее своим друзьям!Зверніть увагу:

Добавить комментарий