Google додав API для соціальної мережі Google +.

Вересень 18, 2011

Google додав  API для соціальної мережі Google +.

Пошукова система Google поширила для розробників API для роботи з додатвовими можливостями соціальної мережі Google +. Вони вже доступні на її сайті в розділі для веб-майстрів. Перші API поки дозволяють працювати з публічними даними, тобто, з тими, які самі користувачі Google + розмістили у відкритому доступі.За допомогою цих інструментів можна отримати відкриті дані профілю і відкриті повідомлення, а також деякий інший контент з Google + в сторонніх додатках. Тобто, розробники можуть задіяти їх при створенні своїх програм, які будуть взаємодіяти з Google +.

API включають в себе ряд open-source бібліотек для формування HTTP запитів. Коди бібліотек представлені на різних мовах програмування, включаючи Java, GWT, Python, Ruby, PHP і. NET. Нагадаємо, запуск нової соціальної мережі Google + відбувся ще в червні і ось тепер доступні API, які дозволять розробникам щільніше зайнятися Google +. Як видно,наступним кроком будуть інструменти, що дають доступ до роботи з приватними даними Google +, зрозуміло з дозволу користувача.

В интернете можно найти много всего интересного, вот недавно мы узнали о интересной науке под названием – саентология, много информации о ней вы сможете найти на данном сайте.Зверніть увагу:

Добавить комментарий