Google просуває свої онлайн сервіси

Лютий 7, 2012

Google просуває свої онлайн сервіси

Як і кожна компанія яка прагнути підняти свої прибутки Google докладає всіх зусиль для досягнення даної мети і постійно вводить якісь нововведення які покращують його роботу а так же додає нові сервіси і кожен кого цікавить SEO оптимізація зобов’язаний стежити за новинами найпопулярнішою пошукової системи. Так кілька днів тому був вдосконалений сервіс Google Product Search за допомогою якого користувачі в зручному вигляді можуть шукати товари в мережі інтернет. Як стверджують самі розробники даного проекту вони були змушені оновити цей сервіс так як він був дещо застарілим і втрачав багато відвідувачів щодня.

Пошук по товарах на даний момент завдяки цим нововведенням став набагато швидше і зручніше, для користувачів які ще не вибрали свій товар є функція яка допомагає побачити які товари є популярними в сервісі і що найчастіше купують інші користувачі сервісу.

Так само в сервісі з’явилося багато фільтрів завдяки яким можна значно прискорити пошук товарів, наприклад при пошуку планета або ноутбука можна вказати яка потужність процесора, який розмір оперативної пам’яті і навіть який саме колір корпусу вам потрібні. Так же біля кожного товару буде вказана дата його появи в сервісі це допоможе визначити чи є товар новинкою чи ні.

Що ще цікаво так це те що проект був оптимізований для портативних пристроїв таких як планшети і смартфони це говорить про те що популярність використання цих девайсів для виходу в інтернет зростає з кожним днем. Так що як видно Google не тільки сама знаменита пошукова машина в топі пошукових запитів яку мріє бути кожен seo-оптимізатор, але і компанія у якої найякісніші онлайн сервіси.Зверніть увагу:

Добавить комментарий