Google придбав мобільний бізнес Motorola за $ 12,5 млрд

Серпень 15, 2011

Google придбав мобільний бізнес Motorola за $ 12,5 млрд

Компанія Google сьогодні, 15 серпня, оголосила про придбання Motorola Mobility за $ 12,5 млрд готівкою.

За словами представників Google, дана угода вже одержала схвалення рад директорів обох компаній. За кожну акцію Motorola Mobility інтернет-гігант заплатить $ 40,що на 63% перевищує ринкову вартість акцій даної компанії на момент завершення торгів на біржі в п’ятницю, 12 серпня.

«Прихильність Motorola Mobility до системи Android створила природну близькість двох наших компаній. Разом ми зможемо створювати чудові можливості для користувачів, які поліпшать всю екосистему Android,зробивши її більш зручною для споживачів, партнерів і розробників »

, – заявив Ларрі Пейдж (Larry Page), виконавчий директор Google.

Motorola – це один з найпопулярніших в світі телефонів починаючи з 2000-х років, але після, американська компанія втратила більшу частину своєї частки на ринку. За перший квартал телефони Motorola отримали 2,1 відсотка світового ринку за кількістю проданих пристроїв, а за рік до цього показник склав 2,7 відсотка.Google ніколи не робив таких дорогих покупок. В даний час самим його великим придбанням вважається DoubleClick, куплений за три мільярди долларов.Зверніть увагу:

Добавить комментарий