Google стає на захист контенту.

Вересень 8, 2011

Google стає на захист контенту.

На днях на сайті Twitter було опубліковано новину про те, що пошукова система Google планує
розібратися з сайтами які не продукують власний контент а крадуть на інших ресурсах.
Зараз корпорація тестує новий алгоритм, покликаний боротися з агрегаторами-копіпастерамі, і активно збирає зразки таких сайтів за допомогою спеціальної форми. У неї вводиться точний запит, у відповідь на який замість сайтів з оригінальним контентом наверх в пошуковій видачі потрапляють агрегатори. Крім цього, також необхідно прописати точні URL-адреси сторінок, на яких розміщений оригінальний і крадений контент.
Сайти які крадуть тексти з інших сайтів, буть розцінюватись компанією Google як веб-спам, оскільки вони не приносять людям ніякої користі і створюються лише для заробітку грошей за допомогою розміщення контекстної реклами та партнерських програм.
Раніше Google вже був запроваджував спеціальний фільтр Google Panda, і відразу ж від користувачів стали надходити скарги,що сама якість видачі при пошуку дуже погіршився. Чомусь саме агрегатори в більшості випадків стали займати верхні позиції, залишаючи сайти, наповнені оригінальним контентом, внизу. Трохи пізніше (у червні цього року) компанія запустила чергову версію фільтра, спрямовану на боротьбу з сайтами-агрегаторами.
Google Panda 2.2 зі своїм завданням також справитися не зміг. Тому зараз Google і звертається за підтримкою до веб-майстрам з метою створення окремого алгоритму, який би нарешті зумів вирішити проблему з сайтами, автоматично копіюють контент.

Желаете себя порадовать и купить ноутбук acer ? Сделать это довольно таки легко и выгодно в интернет магазине с доставкой по УкраинеЗверніть увагу:

Добавить комментарий