Google в Україні буде запускатись з нового домену

Вересень 15, 2011

Google в Україні буде запускатись з нового домену

Всі кто користується пошуковою системо. Гугл напевно помічав, що видача Google для Україні показується на домені google.com.ua. Так було багато років, а ті користувачі які, набирали в пошуку google.ua, опинялися не в пошуковій системі Google, а на сайті “Кохаймось!”.Цей сайт знайомств дозволяв знайти хіба що свою другу половинку, але ніяк не те, навіщо люди відвідують ресурси Google.
Доменне ім’я Google.ua належало українській компанії “ГОУ ОГЛЕ”, і треба було кілька років на судові тяжби, щоб довести пріоритетне право Google на реєстрацію цього доменного імені. Тепер же вона офіційно зареєстровано на корпорацію Google (джерело сайт компанії Хостмайстер, реєстратора домену. Ua).Вперше позитивне рішення Господарського суду Києва щодо права на цей домен для корпорації Google було прийнято в 2009 році, тоді ж “ГОУ ОГЛЕ” зобов’язали передати домен Google, проте була подана апеляція, рішення по якій було прийнято в 2010 році, знову ж таки на користь Google. Офіційна реєстрація відбулася лише зараз, 21.07.11,і поки що доменне ім’я Google.ua переадресовує відвідувачів на google.com.ua, переїзд – справа декількох днів, зовсім скоро пошук буде здійснюватися з використанням домену Google.ua.
Українці воліють Google всім іншим пошуковим системам. Досить сказати, що частка Google на українському ринку складає 80%.
Треба відзначити,що суди завжди виступають на стороні компаній, коли мова йде про доменні імена, повністю повторюють їх назву. Це виключає використання подібних доменів в недобросовісних цілях, що здатна зашкодити іміджу компаній.

Ну какой современный офис обойдеться без мини атс ? Наверно не один, телефонная комуникация это быстрый и удобный способ вести переговоры с клиентом, и причем он доступен практически всем, в отличие от переговоров по Скайпу и переписке по Email. Если Вы задумались о приобретении мини атс то обратиться стоит к профессионалам – компании «Альвис-сети», сотрудники компании подберут для Вас необходимое оборудование и произведут быструю установку.Зверніть увагу:

Добавить комментарий