Google веде переговори про придбання Yahoo!

Жовтень 24, 2011

Google веде переговори про придбання Yahoo!

На данний момент ще не відомо остаточне рішення про те, чи буде компанія Google продовжувати переговори на рахунок придбання Yahoo!, поки що переговори з посередниками завершаться безрезультативно.
Як відомо чутки про запланований продаж сервіса Yahoo! незабаром стали надходити приблизно місяць тому,коли всім стало загальновідомо про готовність корпорації Microsoft разом з китайською компанією Alibaba викупити даний інтернет-портал. Об’єктивною причиною продажу Yahoo! з’явилися досить незадовільні результати роботи компанії.

Швидше за все, Google головним чином цікавить продаж рекламного контенту на сторінках Yahoo! Якщо в майбутньому угода все ж таки відбудеться, це може викликати серйозні протести з боку антимонопольних служб, оскільки обидві компанії спеціалізуються на пошуковому бізнесі.
Зараз Google займає приблизно 65 відсотків усього пошукового ринку Америці,на частку ж Yahoo! припадає трохи більше 15 відсотків. Три роки тому компанії вже намагалися домовитися про своє партнерство в сфері продажу рекламних майданчиків, але тоді угода зірвалася на увазі протесту антимонопольників.Зверніть увагу:

Добавить комментарий