Google викупає інформація про веб-сайти

Січень 20, 2013

Google викупає інформація про веб-сайти

Компанія Google пропонує користувачам гроші в обмін на інформацію про відвідані веб сайтах. Програма отримала назву Screenwise і детально описано на спеціальній сторінці. Якщо користувач дає згоду на участь у цьому дослідженні, він повинен встановити спеціальне доповнення в свій браузер Chrome. Програма буде передавати Google інформацію про те, які веб-сайти відвідуються і що користувач на них робить. Проте представники інтернет-гіганта не уточнюють – які при цьому дані будуть використані.

Натомість на інформацію всі учасники дослідження отримають від компанії подарункові коди для інтернет-магазину Amazon. Відразу користувач отримає 5 доларів за установку програми і ще по 5 доларів кожні три місяці за участь у програмі. Спонсором даної акції виступає компанія Knowledge Networks. Взяти участь у програмі можуть всі бажаючі користувачі Google старше 13 років. Офіційно акція ще не була анонсована і не стартувала.

Если Вы ищите работу на дому или же хотите такую работу предложить, предлагаем воспользоваться одним из крупнейших интернет-ресурсов на просторах интернета – Работа на дому через Интернет (вакансии, приглашаем). Постоянно обновляющаяся информация о вакансиях позволит быстро найти источник заработка.Зверніть увагу:

Добавить комментарий