Хакери не сплять – нові злочини

Грудень 30, 2012

Хакери не сплять – нові злочини

Нам стало відомо, що служба ФБР звинувачує одного росіянина і шість естонців в тому, що ті заразили шкідливими програмними. Дана служба так само цих особистостей звинувачує в тому, що протягом певного терміну вони зламали більше 4 мільйонів комп’ютерів, що знаходяться в 100 різних країнах світу.

Зловмисників не вдавалося виявити протягом чотирьох років. Шахраям вдалося за 4 роки заробити пристойну суму. Дана сума становила 14 мільйонів доларів. Про цю новину ми дізнаємося від ресурсу Forbes. Більше 500 тисяч заражених комп’ютерів, знаходиться на території сполучених Штатів Америки. У число цих комп’ютерів так само входять ті комп’ютера, які належать урядовим організаціям.

Так само нам стало відомо, як здійснювалася робота зловмисників. Для початку вони розробили шкідливе програмне забезпечення, потім, коли користувач через пошукові сервіси запитував певні запити, дана система перенаправляла їх на браузери заражених комп’ютерів. Перехід здійснювався за підставним посиланнями. Підставні сайти за наданий їм трафік, платили певні суми. А про те, звідки походив цей трафік, вони не підозрювали.

Наверняка многие люди которые хотели купить кольца в интернете встречались с тем что трудно определить а какой же размер кольца вам подходит лучше всего? При этом существует множество способов, как узнать размер пальца, но мы предлагаем вам самый удобный, не требующий от вас похода в ювелирный магазин, и это действительно правда так как способ проверен многими покупателями и действительно работает на все сто процентов!Зверніть увагу:

Добавить комментарий