Характер людини за типом годинника

Листопад 4, 2011

Характер людини за типом годинника

Цікаве дослідження провели психологи і виявили що характер людини можна виявити за типом годинника який в неї на руці.
Отже давайте розглянемо які типи годинників відповідають характерам людини…
У Вас на руці дорогий, якісний годинник ? За висновками дослідження це говорить про те що Ви дисципліновані, організовані і добилися певних успіхів в роботі і бізнесі.Звичайно ще можливий варіант що Вам цей годинник просто подарували

Як показує статистика володарі сучасних модних годинників, як розроблені відомими брендами- , елегантні і акуратні люди, вони виходять з себе, якщо хтось раптом зважиться навести порядок в їх кімнаті.

Для шанувальників екзотичних годинників з декількома циферблатами, телефоном, і різноманітними додатковими функціями також було визначено характер. Володарі годинників такого типу веселі і жартівливі люди, вони люблять посміятися, обожнюють розіграші, і зовсім не поспішають розлучатися з дитячою безпосередністю.
Якщо на вашій руці годинник виконаний на замовлення в ювелірній майстерні то як стверджують психологи ви людина комунікабельна і завжди знаходитесь в колі друзів, обіжнюєте спілкування і прагнете до нових цікавих вражень

Настала черга володарів супер-технологічних годинників.Отже, якщо Ваш годинник має вбудований калькулятор, будильник, електронну записну книжку, то можна впевнено сказати, що у Вас діяльний розум, Ви швидко втомлюєтеся від одноманітної роботи, віддаєте цікаві завдання, любите поколупатися з технічними новинками.

Про власників звичайних цифрових годинників психологи кажуть що це артистичні люди, які завжди придумують яке-небудь свіже вирішення старої проблеми, які вірять,що від швидких дій буде більше користі.

Люди які зовсім не носять годинник за визначенням психологів – легкі на підйом і зовсім не ледачі. Даних людей впевнено можна віднести до тих людей, які запросто піднімаються серед ночі, щоб зайнятися яким-небудь цікавою справою. Вони здатні знайти найкраще рішення проблеми, хоча і не найшвидше.

Если у Вас еще нету часов или после прочтения статьи Вы решили подарить часы своему близкому человеку загляните в магазин часов “Сrimeawatch”
Тут Вы найдете новые модели марок Baume&Mercier, Candino, Casio, Certina за найлучшими ценами!Зверніть увагу:

Добавить комментарий