Головна героїня Aeris Gainsborough – опис та характеристики

Березень 20, 2013

Головна героїня Aeris Gainsborough – опис та характеристики

Безперечно, дуже симпатичний героїня ігри, Aeris, є представником вимерлою цивілізації Древніх, і тому її ментальні здібності дійсно вражають своєю глибиною. Aeris, зрозуміло,
сильна в магії і найбільше підходить для ролі охоронця матерії. У суспільстві Aeris матерія краще зростає і розмножується, а використовує її ця героїня найкращим чином. Aeris завжди повинна стояти трохи позаду, звільняючи місця в партері бійцям. Її захисного властивості ліміти також сверхполезны, а на початку гри Aeris просто Зобов’язана бути одним з членів вашої команди.

>>> Level 1
Healing Wind – найважливіший з лімітів для початку гри. Викликає вітер, який виліковує частково всіх ваших героїв. Для початку гри рівень відновлення здоров’я близько 300-800, що надається цим досить частим лімітом, дійсно серйозно допомагає економити сили.
Seal Evil – Aeris насилає на всіх монстрів якусь силу, що змушує їх надовго зупинитися і замовкнути. Ваші ж герої в цей час цілком можуть розправитися з залишками ворожого війська, не здатними навіть відповідати на удари. На більшість босів такий ліміт не подіє.

>>> Level 2
Breath of the Earth – Магічна сила здатна очистити всіх ваших героїв від різного роду проклять, отруєнь, паралізують заклинань.
Fury Brand – надзвичайно корисний ліміт, який допомагає іншим членам вашого загону як можна швидше самим набрати необхідну для ліміту кількість “злості”.

>>> Level 3
Planet Protector – Aeris створює спеціальний бар’єр навколо всіх героїв, який робить їх абсолютно невразливими на деякий час. Можна використовувати під час сутичок з великими і дуже потужними монстрами і босами. Pulse of Life – За допомогою молитви Aeris здатна вилікувати всіх співтоваришів від різного роду захворювань”, а також повернути їм частково здоров’я і магію, втрачену за час бою.

>>> Level 4
Great Gospel – Прилітають викликані Aeris райські птахи і повністю відновлюють здоров’я, магію героїв і роблять їх невразливими на деякий час. Необхідно відзначити, що цей ліміт може серйозно допомогти вам у багатьох сутичках з великими і дуже великими монстрами.

Для всех владельцев популярного авто Лада Ларгус largus-fan.ru – самый нужный проект, так как тут вы можете найти много полезной информации про ваш автомобиль и посоветоваться с профессионалами !Зверніть увагу:

Добавить комментарий