Гонки на великих швидкостях – Gran Turismo

Березень 20, 2013

Гонки на великих швидкостях – Gran Turismo

Як вже не раз бувало очікувана революція відбувається зі Сходу, з Країни висхідного сонця. Відмовившись (напевно на час) від свого улюбленого жування-пережеваного солоденького стилю мальованої мультиплікації, сама працьовита нація на Землі готова запропонувати нам досконалий симулятор гоночного автомобіля. Gran Turismo – що це? Взагалі, Gran Turismo – це клас елітних спортивно-туристичних автомобілів, і, отже, гра присвячена саме цим, що вселяє страх і трепет творів машинобудівного мистецтва (суднами їх назвати язик не повертається). Отже, приготуйтеся радіти і кидати в повітря шапки з криками «Ура!». У грі 87 (!) ліцензійних машин від десяти провідних світових виробників цього класу. У цю десятку входять Mitsubishi, Chrysler, TVR, Subaru, Aston Martin, Mazda… Гідні імена і не менш гідні машини. Ще ні в одній грі не було стільки «справжніх» автомобілів, настільки несхожих один на одного. Машини Gran Turismo розраховані на широкі дороги, на їзду, більше схожу на вільний політ, на захват красою миготять повз пейзажів і на почуття краси самого того, що відбувається. Що може бути краще, ніж чудова спортивна машина в русі?
Команда розробників використовувала детальну статистику характеристик кожного автомобіля, домагаючись тим самим максимальної відповідності між справжньою і віртуальної машинами. Особливу увагу приділено поведінки, характеру машини на дорозі. SCE Japan стверджує, що такого відповідності ще ніде не було, що за різними формою і кольором варто не міфічна різниця, а різні, майже живі істоти. У V-Rally машини були «справжніми», але GT – це крок вперед. Не можна сказати, що проект SCEE не зазнав впливу таких шедеврів, як те ж саме V-Rally. Розробники прямо говорять, що вони грали і в World Rally Championship і в ТОСА Touring Cars.
Гра починається з однієї, прямо скажемо, далеко не самої класної машини, і з пачкою доларів в руці. Тут доречно нагадати, що в світі елітних машин ціни теж елітні і однією пачкою тут ніяк не обійтися. Виграючи заїзд за заїздом, ви заробляєте непогані суми грошей, разживаясь новими машинами та запчастинами.
Судячи з демо-версію, це навіть не крок, а прорив. Графіка гри не тільки унікальна, але і це прекрасна. Видовище так захоплює, що хочеться подивитися один і той же заїзд кілька разів поспіль, регулюючи положення камери і насолоджуючись найдрібніших променем сонця, мелькнувшим на полірованої поверхні вашого «залізного коня». Були спеціально розроблені унікальні технології «Environment Mapping» і «Automobile Physics Simulation Model». Власне кажучи, розповідати про це “бенкеті фарб” марно – це треба бачити. З PSX вичавлюється те, про що багато хто не думали і не мріяли. Само собою, що крім підвищеної уваги до краси автомобілів, автори приділили не менше безсонних ночей різноманітним ландшафтів і пейзажів, на тлі яких повинні будуть протікати заїзди.

Вы хотите сделать профессиональную семейную съемку? В таком случае обратите внимание на киевскую студию 2dstudio.com.ua тут вам предложат самые выгодные условия и самое высокое качество!Зверніть увагу:

Добавить комментарий